Uroda.com / Artykuły / KONKURS! Wygraj zaproszenie VIP na 28. Międzynarodowy KONGRES LNE&SPA!

Artykuły

KONKURS! Wygraj zaproszenie VIP na 28. Międzynarodowy KONGRES LNE&SPA!

2013-11-04


Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & Spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Stanowi prezentację najnowszych trendów z zakresu pielęgnacji i makijażu.Chcesz w nim uczestniczyć?

Autor: Uroda.com



Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & Spa to okazja do dyskusji z międzynarodowymi ekspertami i profesjonalistami oraz szansą na wzięcie udziału w prezentacjach premierowych zabiegów i kosmetyków.

Weź udział w konkursie!
Wygraj fascynującą przygodę na
28. Międzynarodowym Kongresie LNE & spa
oraz zestaw profesjonalnych kosmetyków!


Do rozlosowania mamy 3 nagrody, a w skład każdej wchodzą:

 •  ZAPROSZENIE VIP na 26. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa (uprawniające do wejścia na samą imprezę oraz wszystkie wykłady, panele i prezentacje)

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Stanowi prezentację najnowszych trendów z zakresu pielęgnacji i makijażu. Każda edycja przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Otwarta dla wszystkich część targowa, daje szansę zapoznania z najnowszymi zabiegami kosmetycznymi, nowościami rynkowymi i poradami specjalistów. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej.

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to okazja do dyskusji z międzynarodowymi ekspertami i profesjonalistami oraz szansą na wzięcie udziału w prezentacjach premierowych zabiegów i kosmetyków. Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować w sobotę (9 listopada) i niedzielę (10 listopada) w Nowohuckim Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232).

28. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa
9-10 listopada 2013, Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury
Zarezerwuj ten weekend!

Zobacz program Kongresu!


Ocena: 0

Komentarze (22)

 

 • 2013-11-07 23:28:26
  Nie może mnie zabraknąć na 28 Międzynarodowym Kongresie LNE & spa, ponieważ mam zamiar godnie reprezentować na tej imprezie mniejszościową w świecie kosmetyki płeć „brzydką”. Po pierwsze i najważniejsze – chcę tam być dla siebie samego. W dzisiejszych czasach mężczyzna musi być zadbany, jeśli chce robić dobre wrażenie na otoczeniu – reliktem przeszłości jest typ niedomytego, zarośniętego macho, dla którego jedynym akceptowalnym kosmetykiem jest szare mydło. Nie wstydzę się tego, że interesuję się nowinkami kosmetycznymi, korzystam ze SPA, zdobywam wiedzę z dziedziny kosmetologii profesjonalnej. Nie tylko kobiety chcą robić dobre wrażenie na płci przeciwnej i wiecznie zachować swój młody wygląd Po drugie – chcę tam być dla mojej dziewczyny. Od dłuższego czasu walczy z problemami skórnymi, lecz sama nie daje rady, ma już dość nieskutecznych metod leczenia. Chcę dać jej wsparcie, ale nie tylko to polegające na przytuleniu i zapewnieniu, że będzie dobrze. Chciałbym móc dać jej sensowne rady, kupić kosmetyk, który jej pomoże, zasugerować zabieg kosmetyczny, który być może okaże się przełomem. Chciałbym realnie pomóc jej w walce z jej kompleksami, sprawić, by pokochała swoje ciało, dlatego też muszę pojawić się na tym Kongresie i zebrać potrzebną mi wiedzę.
  IP: 89.69.97.101
 • 2013-11-07 23:21:06
  Jestem kobietą, ale kobietą wciąż nienadążąjącą. Jak dziś modnie stylizuje się paznokcie? W cętki? Czy z odcieniem glamour? A może do łask wrócił delikatny manicure francuski? Nie wiem. W codziennym zagonieniu, zapomniałam, że warto zadbać o siebie. Obiecuję poprawę, ale znów potrzebuję wskazówek i rad. Jakie jest 7 parametrów młodości i długowieczności? Co to kunye? Jak zamienić się we współczesną gejszę? Program mnie zaintrygował, a że akurat będę w weekend w Krakowie... czemu znów nie pojawić się na kongresie?
  IP: 217.144.212.46
 • 2013-11-07 23:13:56
  Jestem tak cudowna, że włożyć mnie w ramki: Buzia jak u lalki, rzęs gęste firanki Włosy lśniące blaskiem, figura modelki (Dzięki Photoshopie, bowiem jesteś wielki!) Muszę wiedzieć, jak się o swe ciało dba Być na czasie w kwestii LNE & spa! Tak więc chyba sami już to rozumiecie Że ten Kongres dla mnie jest stworzony przecie! I na domiar tego w Nowej Hucie mieszkam... Zaproszenie proszę na imię: AGNIESZKA ;)
  IP: 89.77.42.160
 • 2013-11-07 20:10:28
  Nie może mnie zabraknąć na 28. Międzynarodowym Kongresie LNE & spa ponieważ uwielbiam aby każdy mój weekend był inny a zarazem świetnie wykorzystany, lubię ten czas poświęcać moim pasjom i zainteresowaniom oraz rozwojowi w dziedzinie, która pochłania mnie bez reszty.
  IP: 212.244.47.30
 • 2013-11-07 18:44:40
  Nie może mnie tam zabraknąć, ponieważ w życiu ważne jest każde doświadczenie, a na takim Kongresie i targach jeszcze nie bylam. Jak każda kobieta lubię tematy związane z makijażem, zdrowiem i różnymi możliwościami w tym zakresie, a to jest ogromna szansa na poszerzenie wiedzy! Jednym słowem - nie może mnie tam zabraknąć!:)
  IP: 89.78.159.110
 • 2013-11-07 17:24:56
  Witam serdecznie! Targi LNE&SPA będą moimi pierwszymi . W tym roku stwierdziłam ze czas pójść do szkoły kosmetycznej (mimo że już studiuje coś całkiem innego) i zacząć spełniać swoje marzenia. Odliczam dni do tego magicznego dnia. Wiem że będzie to super czas, gdzie w końcu mogę spotkać wielu profesjonalistów ale i żółtodziobów z dziedziny która jest moją pasją. Jeśli chodzi o nowinki i inne pokazy kosmetyczne, to mam z nimi do czynienia tylko wirtualny sposób jakim jest internet, dlatego takie ważne jest dla mnie bycie na tych Targach gdzie na żywo będę mogła to wszytko w końcu zobaczyć. Wiem ze będzie to super moment żeby dowiedzięc i nauczyć się coś nowego, bo ja przecież dopiero zaczynam moją przygodę z kosmetyką. Na koniec jeszcze krótka rymowanka dlaczego nie może mnie zabraknąć na tych Targach: Już 9 listopada doczekać się nie mogę, gdyż na Targi LNE &SPA się wybiorę, Masaże, drenaże i kolorowe makijaże sprawiają że ze szczęścia aż po ścianach łażę. Będe się czuć tam jak ryba w wodzie i mam nadzieje że nowe kosmetyki złowie. Kosmetyka to moja pasja w związku z czym nie może mnie tam zabraknąć i basta:) Zaproszenie VIP to moje duże marzenie, które czeka na spelnienie:) Pozdrawiam
  IP: 89.73.112.71
 • 2013-11-07 16:43:02
  Dlaczego nie może mnie zabraknąć na 28. Międzynarodowym Kongresie LNE & spa? Bo nigdy na nim nie byłam! Zawsze odbywał się wtedy gdy ja nie miałam możliwości dojechać do Krakowa.W tym roku mam wolny weekend i wybieram się do rodziców,którzy mieszkają w Krakowie. Moja siostra studiująca kosmetologię wybiera się na kongres więc bardzo chętnie poszła bym w jej towarzystwie,bo od kiedy wyprowadziłam się z domu bardzo rzadko się widujemy.Dzieli nas 14 letnia różnica wieku,ale myślimy podobnie i mamy podobne zainteresowania. Kongres odbywa się w miejscu gdzie jako mała dziewczynka uczyłam się tańczyć,w miejscu które w czasach mojego dzieciństwa było kulturalną oazą Nowej Huty. Na kongresie nie może mnie zabraknąć z jeszcze jednego powodu- gościem targów jest Elodie D\'astele którą uwielbiam.Bardzo chciała bym choć zobaczyć ją z bliska,bo jestem wierną fanką jej linii Eco-makeup. Obecność na tym kongresie to spełnienie mych wieloletnich marzeń o spotkaniu w jednym miejscu tak wielu profesjonalistów i miłośników urody. Mam nadzieję,że pomożecie mi spełnić to marzenie! Za pieniądze zaoszczędzone na wejściówce zaproszę siostrę do uroczej kawiarenki na coś pysznego i siostrzane plotki :)
  IP: 83.29.149.206
do góry strony