Uroda.com / Artykuły / KONKURS! Wygraj zaproszenia VIP na 30. Międzynarodowy KONGRES LNE&SPA!

Artykuły

KONKURS! Wygraj zaproszenia VIP na 30. Międzynarodowy KONGRES LNE&SPA!

2014-11-13


Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Już 15-16 listopada odbędzie się jego jubileuszowa, 30. edycja. Nie może Was tam zabraknąć!

Autor: Uroda.comKongres LNE & spa prezentuje najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji, kosmetologii i makijażu. Corocznie przyciąga ogromną liczbę ekspertów,wystawców i szkoleniowców branży beauty. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy zcałego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Jubileuszowa, 30. edycja wydarzenia odbędzie się w nowym miejscu – na terenie centrum kongresowego EXPO Kraków.


Chcesz pogłębić swoją wiedzę o sztuce pielęgnacji
i poznać gorące kosmetyczne nowości?

Weź udział w konkursie!

Wygraj 1 z 3 podwójnych zaproszeń VIP
na 30. Kongres LNE & spa

oraz atrakcyjny zestaw kosmetyków!W skład każdej z 3 nagród wchodzą:

 • PODWÓJNE ZAPROSZENIE VIP na 30. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa
        (uprawniające do wejścia na samą imprezę oraz wszystkie wykłady, panele i prezentacje)

Jubileuszowy Kongres LNE & spa nowa formuła wykładów i dyskusji panelowych. W ramach sesji ogólnej przedstawione zostaną najbardziej aktualne zagadnienia i tematy kosmetologiczne. Zaplanowano wywiady z międzynarodowymi ekspertami branży beauty oraz pokazy zabiegów i nowych metod pielęgnacji skóry. Dopełnieniem programu są sesje tematyczne: biznesowa (zagadnienia z zakresu przedsiębiorczości i promocji marki), make-up (pokazy stylizacji i możliwość poznania pracy wizażystów), masażu (spotkania światowej sławy masażystów i pasjonatów nowoczesnych technik pracy z ciałem).

Goście Kongresu mają również możliwość uczestnictwa w trzech certyfikowanych sesjach masterclass. Organizowane są również imprezy towarzyszące, takie jak: Mistrzostwa makijażu i stylizacji Art Visage PRO 2014, II Ogólnopolskie mistrzostwa makijażu permanentnego, II Ogólnopolskie mistrzostwa w depilacji profesjonalnej.

Otwarta dla wszystkich część targowa, daje szansę poznania najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi ekspertami w zakresie pielęgnacji i stylizacji. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej oraz są okazją do dyskusji o najistotniejszych problemach dotyczących zdrowia skóry.

Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować
w sobotę (15 listopada) w godz. 10:00 – 18:00 oraz w niedzielę (16 listopada) w godz. 10:00 – 17:00 w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

 • zestaw profesjonalnych kosmetyków ufundowanych przez sponsorów wydarzenia


Ocena: 0

Komentarze (4)

 

 • 2014-11-14 11:17:58
  Dziękujemy za udział w konkursie! Podwójne zaproszenia na 30. Międzynarodowy Kongres LNE & spa otrzymają: wlazlus oraz brzydal19. Gratulujemy i życzymy niezapomnianych wrażeń!
  IP: 109.243.180.103
 • 2014-11-13 21:27:52
  Chętnie poszerzę moją wiedzę dotyczącą makijażu, zdrowia i urody. Byłoby WSPaniale wziąć udział w takim wydarzeniu. A po takiej dawce wiedzy efekt WOW na mojej twarzy i ciele po przetestowaniu nowych technik i sztuczek gwarantowany!
  IP: 81.97.134.93
 • 2014-11-13 21:26:31
  wlazlus
  Chętnie poszerzę moją wiedzę dotyczącą makijażu, zdrowia i urody. Byłoby WSPaniale wziąć udział w takim wydarzeniu. A po takiej dawce wiedzy efekt WOW na mojej twarzy i ciele po przetestowaniu nowych technik i sztuczek gwarantowany!
  IP: 81.97.134.93
 • 2014-11-13 15:47:04
  Wejście na Kongres LNE&spa to moje marzenie, ponieważ od dawna interesuję się zdrowiem, urodą, kosmetykami. To właśnie tam miałabym ogromną szansę zdobycia nowych doświadczeń z zakresu pielęgnacji skóry, makijażu, kosmetyków. Bardzo chętnie obejrzałabym pokazy zabiegów oraz poznała nowe metody pielęgnacji, są to bardzo ważne i interesujące mnie zagadnienia. Marzę o tym zaproszeniu, dzięki niemu pogłębię swoją wiedzę, zaspokoję ciekawość i będę się uśmiechać cały weekend, a nawet długo po... :)
  IP: 31.61.136.32
do góry strony