Uroda.com / Artykuły / KONKURS!!! Wygraj zabieg Juvederm Voluma lub Juvederm Ultra Smile

Artykuły

KONKURS!!! Wygraj zabieg Juvederm Voluma lub Juvederm Ultra Smile

2011-12-05


W konkursie do wygrania zabieg Juvederm® Voluma z lidokainą lub Juvederm® Ultra Smile, który przeprowadzi specjalista medycyny estetycznej i anti aging dr Katarzyna Kwarecka-Zając do Kliniki Dermatologii Estetycznej Yeshe w Warszawie.

Autor: km

Źródło: Uroda.com

Przywróć swojej twarzy naturalną objętość oraz skoryguj i wymodeluj kształt ust.

Test zabiegu Juvederm® Voluma 1_DSC_8995.jpg z lidokainą
W Klinice Dermatologii Estetycznej Yeshe przetestowaliśmy dla Was nowy zabieg przywracający objętość twarzy, który wykorzystuje właściwości kwasu hialuronowego. Juvederm® Voluma z lidokainą zapewnia trwałe wypełnienie ubytków skóry dając m.in. zauważalny efekt liftingu w obszarze fałd nosowo-wargowych oraz prowadząc do nadania konturom twarzy wyraźniejszego zarysu. Zabieg pozwala przywrócić utraconą objętość głębokich tkanek - to długotrwała i naturalna odbudowa skóry.

Dlaczego kwas hialuronowy?
Kwas hialuronowy jest kluczem do młodości skóry. To fizjologiczny składnik tkanek, który w skórze jest częścią macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Dlatego podany do skóry jest przez nią tak dobrze tolerowany. To niezwykła substancja, która wiążąc wodę w skórze, pomaga nawilżyć skórę oraz nadaje jej objętości.

DSC_9003.jpgJuvederm® Voluma z lidokainą zawiera skoncentrowany, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy o krótkich włókach. Dzięki temu preparat jest bardzo spójny a wypełnienie przeprowadzone z jego użyciem jest bardzo trwałe (badania kliniczne wykazują 18 miesięczną trwałość). Optymalny komfort w czasie zabiegu zapewnia zawarty w nim środek znieczulający - lidokaina.

 

 

Zabieg dla wybranej w konkursie osoby przeprowadzi specjalista medycyny estetycznej i anti aging - dr Katarzyna Kwarecka-Zając
- Pacjentce podałam kwas hialuronowy z lidokainą Juvederm® Voluma w czterech punktach - na policzkach i w okolicy bruzd nosowo-wargowych oraz przy skrzydełkach nosa. Celem zabiegu w okolicy bruzd była redukcja zagłębień i cieni, które powodowały, że twarz wyglądała na zmęczoną. Podanie preparatu w okolicy policzków zapewniło efekt podobny do tego, jaki zapewnia perfekcyjny makijaż ukrywający wszelkie niedoskonałości. Kości policzkowe zostały podkreślone w naturalny sposób przy zachowaniu właściwych proporcji twarzy i jej rysów. Zabieg został wykonany w znieczuleniu miejscowym, był bezbolesny i trwał kilkanaście minut.

Aby wziąć udział w konkursie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem Uroda.com i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie ?


Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli 11.12.2011 do godz. 23.59
Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila redakcja@uroda.com w temacie wpisując ZABIEG i podpisując się loginem z portalu.

Zwycięzca może wykonać oba zabiegi lub wybrać tylko 1 z 2 oferowanych w konkursie.

Zobacz regulamin
   sledzimy_1.png
Patronem konkursu jest serwis:  

Ocena: 50

Komentarze (4)

 

 • 2011-12-10 18:21:54
  Najbardziej w swoim wyglądzie lubię usta , są takie małe , miękkie : - ) . Natomiast strasznie denerwują mnie moje biodra , są niby małe ale mi przeszkadzają .
  IP: 78.8.197.86
 • 2011-12-05 16:07:56
  Redakcja
  Odpowiedzi prosimy wysyłać na maila redakcja@uroda.com.
  IP: 93.159.143.114
 • 2011-12-05 14:08:41
  Co najbardziej lubię w swoim wyglądzie? Trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ lubię siebie całą. Lubię swoje długie i smukłe nogi. Lubię swoje małe piersi (małe jest piękne). Lubię swoje oczy, są takie niebieskie i tak przenikliwe, że można w nich się zatracić – tak mi przynajmniej powtarza mąż:) Lubię swoje włosy, są takie pachnące i delikatne w dotyku. Lubię swoje stopy…uważam, że są piękne. Pogodziłam się ze swoim ciałem, pokochałam go takim, jakie jest. Dla kogoś może nie być idealne, a dla mnie jest pomimo wszystkich mankamentów, tych małych i tych większych. Bo cóż mogę zrobić? Mogę jedynie o nie dbać, pielęgnować i pokochać. Kobieta, która akceptuje siebie jest akceptowana przez innych. Piękno nie tkwi w wyglądzie tylko w nas, gdzieś w środku…to nasza dusza odzwierciedla nasze piękno, bo piękna dusza, to piękne ciało.
  IP: 82.177.224.3
 • 2011-12-05 13:29:23
  Alexa07
  Najbardziej lubię w swoim wyglądzie swoje oczy, dlatego jak patrzę w lustro i widzę wokół nich zmarszczki od razu stosuję kremy nawilżające żeby się ich pozbyć. Oczy są zwierciadłem duszy, dlatego zmarszczki wokół nich nie oddawałyby ich uroku młodości jak się jeszcze czuje wewnątrz.
  IP: 83.5.97.106
do góry strony