Uroda.com / Artykuły / JuliaMakeupGirl - makijaż walentynkowy

Artykuły

JuliaMakeupGirl - makijaż walentynkowy

2013-02-04


Specjalnie dla Was JuliaMakeupGirl przygotowała walentynkowy makijaż inspirowany błękitnym Sercem Oceanu prosto z filmu Titanic.

Autor: JuliaMakeUpGirl

Źródło: juliamakeupgirl.blogspot.com

 

Witajcie Kochani!
Dziś przygotowałam dla Was pierwszą propozycję na Walentynki :)

Sama tego święta nie obchodzę (my z mężem mamy walentynki przez cały rok :), ale wiem, że w tym dniu mnóstwo dziewczyn wybiera się na romantyczną kolację ze swoim partnerem.

Mi ten dzień kojarzy się zwykle z romansidłami lecącymi w telewizji i przyznam że bardzo to lubię, chyba jak każda kobieta...

Pamiętam, że odkąd pierwszy raz obejrzałam film "Titanic" zamarzyło mi się zostać posiadaczką “Serca Oceanu”... i tak po paru latach, za sprawą mojego męża, spełniło się moje marzenie i teraz jestem oficjalną posiadaczką tej pięknej ozdoby z kryształami Swarovskiego ..!:)
 Przejdźmy do makijażu krok po kroku1. Jako bazy używam kredki NYX 608

 

 2. Zewnętrzny kącik przyciemniam czarną kredką z palety Sephora

 


Ocena: 33

Komentarze (2)

 

 • 2013-02-09 15:21:24
  powerlover
  ło super, ale ja się wybieram na konsultacje do Douglasa do Galerii Bałtyckiej, żeby mi poradzili co i jak, wiecie artykuły to jedno, ale takie indywidualne podejście moim zdaniem lepsze. Jakby któras z was była zainteresowana tą okazja może poczytać tutaj http://www.nowekosmetyki.pl/artykul/douglas-beauty-studio-lekcje-makijazu-i-warsztaty-pielegnacyjne-jada-w-polske
  IP: 83.4.11.7
 • 2013-02-04 17:13:53
  Przepiekny!
  IP: 78.88.221.254
do góry strony