Uroda.com / Artykuły / Jesienna nowość od Tangle Teezer: The Wet Detangler Large

Artykuły

Jesienna nowość od Tangle Teezer: The Wet Detangler Large

2019-10-25


Mokre i splątane włosy jesienią? Wychodząc z gorącej kąpieli ciągle borykamy się ze swoimi niesfornymi włosami. A teraz nie ważne czy cienkie czy grube, kręcone czy proste – zostaną jeszcze bardziej rozczesane! Marka Tangle Teezer przedstawia większy i bardziej skuteczny: The Wet Detangler Large.

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowaDotychczas do rozczesywania mokrych włosów używaliśmy zwykłych szczotek, jednak od roku niezmiennie w wielu domach leży szczotka Tangle Teezer The Wet Detangler. Innowacyjna, poręczna szczotka z rączką przeznaczona jedynie do mokrych włosów, podbiła serca kobiet na całym świecie w mig. Od tego czasu tylko ją używałyśmy na basenie, w wannie, pod prysznicem czy na co dzień. Wszystko dzięki połączeniu, na które wszyscy czekaliśmy – innowacyjnych ząbków Tangle Teezera i rączki!

Marka Tangle Teezer zdecydowała się powiększyć rodzinę The Wet Detanglera. I to nie byle jak! Dodaje do niego The Wet Detangler Large – szczotkę powiększoną o 20%. Dzięki swojemu rozmiarowi została dedykowana osobom o włosach grubych i kręconych. Posiada o 108 więcej ząbków oraz dłuższą rączkę. Pozwoli to na bardziej efektywne rozczesywanie mokrych włosów podczas kąpieli, ale także i w jej trakcie. Sprawnie również doda włosom suchym dodatkowego blasku i miękkości! 

Dostępna wyłącznie w drogeriach Rossmann na terenie całego kraju w dwóch kolorach: brzoskwiniowym oraz czarnym, w cenie: 54,99 PLN.
Uwaga! Ten produkt uzależnia!

O marce: 
Tangle Teezer to rewolucyjne szczotki, które są absolutnym hitem wśród akcesoriów do rozczesywania włosów. Stworzył je angielski fryzjer gwiazd – Shaun Paulfrey w 2004 roku. Pierwszy prototyp szczotki o niecodziennym designie, specyficznych ząbkach różnej długości nie spotkał się z entuzjazmem branży. Dopiero rok później na targach w Birmingham jego produktami zainteresowali się przedstawiciel sklepu Boots – który jako pierwszy wprowadził szczotki w różnych kolorach do sprzedaży. Od tego momentu zyski rosły w zawrotnym tempie, a produkt zyskiwał jedną nagrodę za drugą. 

Dzisiaj 8 szczotek Tangel Tezeer sprzedawanych jest na świecie co minutę. Swój sukces gwarantują nie tylko swojemu twórcy, ale także rewolucyjnej technologii, która sprawiła, że są niezastąpione w pielęgnacji włosów. Szczotka poradzi sobie nawet z mocno splątanymi czy niepodatnymi, kręconymi włosami. Czesanie stało się niewiarygodnie proste, a dodatkowo nie ma ryzyka uszkodzenia włosów czy nieprzyjemnego szarpania. 
Do dyspozycji klientów jest wiele kolekcji i wariantów kolorystycznych . Szczotki Tangle Teezer na pewno należą do „must have“ wyposażenia kosmetycznego.
Szczotki Tangel Tezeer są dostępne w punktach Rossmann oraz Hebe w całej Polsce.

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony