Uroda.com / Artykuły / Jedziesz na festiwal? Pamiętaj o...

Artykuły

Jedziesz na festiwal? Pamiętaj o...

2019-06-14


Open’er, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival czy Fest Festival to tylko niektóre z polskich propozycji wydarzeń w sezonie festiwalowym. Zanim jednak nadejdzie ten beztroski czas, powinnaś odpowiednio przygotować się na wyjazd. Stali bywalcy tego typu imprez mają ułatwione zadanie. Co jeśli wybierasz się na festiwal muzyczny po raz pierwszy? Podpowiadamy o czym musisz pamiętać!

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowaPower bank
Zbliża się koncert Twojego idola, na który czekałaś od dawna i chcesz go uwiecznić? Stałaś w kolejce po wodę i zgubiłaś swoją najlepszą przyjaciółkę? W tych sytuacjach rozładowana bateria w telefonie to najgorsze, co mogłoby Ci się przytrafić. Warto pomyśleć o tym wcześniej i spakować do plecaka power bank. Dzięki niemu unikniesz nieprzyjemnych sytuacji i do woli będziesz mogła relacjonować wyjazd w swoich mediach społecznościowych.

Sprawdzenie programu festiwalu
Obowiązkowym punktem na liście rzeczy do zrobienia przed festiwalem, jest sprawdzenie jego programu. Może okazać się, że Twoi ulubieni artyści grają jednocześnie na różnych scenach lub żeby zdążyć na kolejny koncert musisz pokonać kilkaset metrów. Warto wcześniej zaplanować pobyt na samym wydarzeniu. Często festiwale posiadają specjalne aplikacje, w których możesz zobaczyć rozpiskę koncertów oraz mapę samego terenu festiwalu.

Peleryna przeciwdeszczowa
Jedną z pierwszych rzeczy, które powinnaś zrobić przed rozpoczęciem pakowania, jest sprawdzenie prognozy pogody w terminie festiwalu. Ma być słonecznie? To nic – do plecaka i tak spakuj pelerynę przeciwdeszczową. Parasole podczas festiwalów to nietrafiony pomysł. Nie dość, że podczas niektórych wydarzeń obowiązuje zakaz wnoszenia ich na teren festiwalu, to nawet jeśli Ci się to uda, stojąc pod sceną z parasolem, będziesz zasłaniać innym uczestnikom to, co najważniejsze.

Nakrycie głowy
Kolejka do wejścia, kolejka po posiłek, oczekiwanie pod sceną na koncert – na terenie festiwalu możesz spędzić nawet kilkanaście godzin! Dlatego niezwykle ważne jest nakrycie głowy, które ochroni Cię przed silnymi promieniami słonecznymi, jeśli pogoda będzie dopisywać. Ponadto, słomkowy kapelusz czy stylowa czapka z daszkiem będą idealnym uzupełnieniem Twojego outfitu!

Okulary przeciwsłoneczne
Moda festiwalowa rządzi się swoimi prawami. Gdy masz już przygotowaną stylizację, w skład której wchodzi również nakrycie głowy, musisz dobrać jeszcze odpowiednie okulary. Ochrona wzroku, choć często o niej zapominamy, jest niezwykle ważna podczas tego typu wydarzeń. Okulary przeciwsłoneczne powinny być wyposażone w filtr polaryzacyjny. W ten sposób ochronią Cię nie tylko przed unoszącym się pyłem, ale także przed promieniami słonecznymi. W swoich stylizacjach nie bój się kolorów i lustrzanych okularów, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu - znajdziesz je w asortymencie polskiej marki Belutti.

Dostępność: najlepsze salony optyczne na terenie całej Polski.

Więcej na www.belutti.com
O marce:

BELUTTI to polska marka z włoskimi korzeniami, która oferuje oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Marka narodziła się w 1998 roku, w urokliwym włoskim miasteczku Belunno. BELUTTI to połączenie nowoczesnego designu i najwyższej jakości wykonania. Cechą charakterystyczną marki jest dbałość o detale - zdobiące zauszniki lub fronty opraw to znak rozpoznawczy Belutti. Każdy element jest idealnie wkomponowany w oprawę, a starannie wyselekcjonowane materiały są dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.
Okulary i akcesoria optyczne BELUTTI są dostępne w ponad kilkuset renomowanych salonach optycznych w Polsce i Europie.

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony