Uroda.com / Artykuły / Jak wybrać odpowiednie perfumy na jesień?

Artykuły

Jak wybrać odpowiednie perfumy na jesień?

2015-11-17


Tajemniczy, intrygujący, seksowny. Taki właśnie powinien być zapach na jesień. Krótsze dni, chłodniejsze wieczory sprawiają, że mamy ochotę sięgnąć po coś otulającego, ciepłego. Zapach, który przywoła najlepsze wspomnienia.

Wioleta Derkowska

Autor:

Wioleta DerkowskaChcesz znaleźć odpowiedni zapach dla siebie, ale nie wiesz na co zwrócić uwagę?
Perfumy to Twoja druga skóra i ona także musi być idealnie dopasowana pod każdym względem.

Ważne jest, aby nie kupować pachnideł pod wpływem pierwszego wrażenia czy nacisku czasu. Ekscytacja to pierwszy krok do popełnienia pomyłki. Najlepiej wybrać się kilka razy do drogerii, a jeśli to możliwe - zabrać ze sobą próbki do domu i przetestować je przez kilka dni.

Przed udaniem się do sklepu, warto zastanowić się, jakiego zapachu szukamy (na jakie okazje itp.). Najlepszą porą na wizytę w perfumerii jest przedpołudnie, ponieważ zmysł węchu jest wtedy najbardziej wrażliwy. Przed wyjściem nie używaj innych pachnidełek, aby ich woń nie zakłóciła odbioru testowanych zapachów. 

Nietuzinkowa alternatywa

Nie masz czasu na testowanie zapachów perfumerii?
Przeraża Cię zbliżający się świąteczny szał zakupowy? Możesz wybrać swoje ulubione perfumy i zamówić je w przystępnej cenie przez Internet, np. perfumik.pl oferuje odpowiedniki znanych marek. Może zdecydujesz się na przetestowanie czegoś nowego?

Oferta sklepu jest bardzo bogata, każdy znajdzie coś dla siebie za niewielkie pieniądze. Już za 15 zł otrzymamy 33 ml perfum. Zapachy zamknięte są w prostych, klasycznych i, przede wszystkim, solidnych flakonikach z atomizerem i zapakowane w kartonik. Zmieszczą się w nawet najmniejszej torebce. Dzięki czemu możemy mieć je zawsze przy sobie.Produkty zaskakują trwałością. Zapach utrzymuje się na ciele ok. 4-5 godzin a na ubraniach nawet do 2 dni! 

Perfumik.pl rozwija swoją zapachową działalność i zdobywa coraz to nowych fanów i klientów. Szczególnie widać to w mediach społecznościowych. Fenomenem był zorganizowany przez nich konkurs, w którym… wygrała każda biorąca w nim udział osoba. Dzięki czemu wszyscy zainteresowani mieli możliwość przetestowania wybranego przez siebie zapachu. Ponadto w przesyłkach poza wygraną znalazł się także kupon rabatowy. Dzięki niemu za zakupienie 5 kolejnych perfum – jeden wybrany był gratis. Jak zapowiadają twórcy - to dopiero początek niespodzianek! 

Ocena: 0

Komentarze (4)

 

 • 2016-05-17 09:03:43
  F5xJiYl3pb
  Very fascinating points you have remarked, regards for putting up. Above all be genuine to oneself, and if you ca7;2#8&1nnt put your heart inside it, take yourself out of it. by Robust D. Jackson. http://hbewamyxtqt.com [url=http://ucmimzfnxfi.com]ucmimzfnxfi[/url] [link=http://idfsljvu.com]idfsljvu[/link]
  IP: 188.143.234.155
 • 2016-05-14 11:56:02
  XYmigler7X
  He does it ALL by himself. I wonder how he does it. He must be online the whole day (but I know he is2&#8n17;t so I wonder how he does it..). He’s just a great guy! I still think about a present for him. Just to say thank you for all the support for Planet Roxette. http://xtmbrxjfvgn.com [url=http://japdmkix.com]japdmkix[/url] [link=http://haqcvqfhkr.com]haqcvqfhkr[/link]
  IP: 188.143.234.155
 • 2016-05-13 14:42:16
  aUMeTdH3
  Again, LOVING this. I’m going to visit my parents this weekend so I can head to the Ulta by me there, then look fabulous for the rest of my life. (Positive thhkginn?)Tie time goes out the window and runs down the street. I blame adorable kitten pictures.
  IP: 188.143.232.32
 • 2016-05-13 00:45:46
  ndTr4Q4D2Cjo
  OH I LOVED THE TOUR, LOVE, LOVE, LOVED IT!!! What a beautiful garden you have. I completely covet the statue, I have to tell you. I'm so excited that it was left there for you. What a wonderful space. I'm working on making my backyard beautiful. My gromdnather did nothing with it for years and years and years. I hope it's an oasis like yours one day.
  IP: 188.143.234.155
do góry strony