Uroda.com / Artykuły / Jak szybko zapuścić włosy?

Artykuły

Jak szybko zapuścić włosy?

2017-01-11


ciąg dalszy...


Spłukujemy ciepłą wodą i 
nakładamy odżywkę, którą również pozostawiamy na 1-2 minuty. Produkty Harmony Plus mają za zadanie pobudzić cebulki włosów do szybszego wzrostu. Według zapewnień producenta możemy osiągnąć wzrost włosów nawet o 300%! 

Postanowiłam przetestować tak chwalony zestaw. Jako, że moim problemem od dawna były przetłuszczone włosy, zauważyłam, że po stosowaniu tego zestawu zdecydowanie o wiele bardziej przestały się przetłuszczać. Mimo, iż producent ostrzega, że po korzystaniu z produktów mogą nastąpić trudności w rozczesywaniu włosów, to w moim przypadku taki objawy nie nastąpiły. A co ze wzrostem włosów? Osobiście nie mogę narzekać na fakt, jakoby rosły one naprawdę wolno. Pewnie, dlatego nie zauważyłam megaszybkiego wzrostu. Jednak mam wrażenie, że odrobinę podkręciły metabolizm ich wzrostu. 

Tubka szamponu i odżywki starcza na dość długo, w zależności oczywiści od długości włosów. Szybciej kończy się odżywka, ale to chyba jest tak w większości przypadków. Generalnie produkty są wydajne. Co do zapachu – nie zachwyca. Raczej ziołowy, czasami przypomina lekarstwo, ale nie przeszkadzało mi to i z przyjemnością powrócę do używania produktów. Podliczając cenę do ich, jakości – zdecydowanie polecam. Zwłaszcza osobom, które mają również problem z przetłuszczającymi się włosami. 

 photo fb_zps7hvweqzd.jpg


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony