Uroda.com / Artykuły / Izabela Olszowy: Makijaż ślubny w kilku odsłonach

Artykuły

Izabela Olszowy: Makijaż ślubny w kilku odsłonach

2010-10-11


Ślub to wydarzenie wyjątkowe.Zostaje w pamięci na całe życie.Makijaż na zdjęciach zostaje również uwieczniony na zawsze.Więc musicie dobrać go perfekcyjnie.

izabela.art-visage

Autor:

Izabela Olszowy

 Przede wszystkim muszę poznać pannę młodą. Czego ode mnie oczekuje,jakie ma walory które muszę uwydatnić,jaką ma osobowość (czy jest delikatna ,czy odważna) czy lubi makijaż zdecydowany czy wręcz subtelny.

Dowiaduję się jak będzie wystylizowana (kolor sukni kwiatów, dodatki,fryzura itp.)biorę się do dzieła.Próbuję wykonać kilka makijaż (jeśli jest to konieczne)aby był idealny a panna młoda czuje się w nim jak księżna,bo to jej dzień i powinna się tak właśnie czuć.

Przy doborze makijażu trzeba wiedzieć że będziecie w różnym świetle,dziennym wieczorowym i sztuczym świetle,dlatego makijaż musi pasować do każdych warunków, jak i musi być trwały. To nie znaczy że makijaż będzie wyglądał jak maska.Trzeba użyć odpowiednich kosmetyków tz.telewizyjnych czy teatralnych które są dostosowane do różnych okoliczności. I nie wierzcie że dobry trwały makijaż można zrobić z "kioskowych kosmetyków". Daleka jestem od obrażania tanich kosmetyków.Ale jestem w tym zawodzie bardzo długo i po prostu to wiem.

Doradzam wam to dlatego żebyście nie były rozczarowane efektem końcowym. Ślub to niesamowity cudowny dzień, a wy jesteście księżniczkami tego dnia, więc zadbajcie o wszystko w najdrobniejszych szczegółach.
Życzę powodzenia:
Izabela.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z sesji ślubnych.Możecie prześledzić modelkę w trzech różnych stylizacjach i makijażach.Zobaczycie same jak szeroki może być wybór.

Makijaż, fryzura i stylizacja Izabela Olszowy www.art-visage.pl
Zdjęcia STYLIZER PHOTO www.stylizer-photo.com

Galeria

Ocena: 0

Komentarze (2)

 

 • 2012-08-31 19:52:04
  za mocny ten makijaż jest. nawet tak bym się do clubu nie pomalowała
  IP: 83.28.72.118
 • 2011-02-16 12:36:09
  casia12
  jezus maria - jakby mnie miał ktoś tak wymalować do ślubu, to wolałabym iść bez makijażu - tragedia. ciapę kolorową na oku każdy potrafi zrobić....
  IP: 83.7.130.68
do góry strony