Uroda.com / Artykuły / Hydrafacial - ulubiony zabieg gwiazd

Artykuły

Hydrafacial - ulubiony zabieg gwiazd

2011-12-01


Niektóre gwiazdy wydają majątek na zabiegi kosmetyczne, operacje plastyczne i inne cudeńka. Sekret urody Izy Miko nie jest drogi, czasochłonny, no i przede wszystkim nie stanowi ryzyka dla zdrowia. "Piję bardzo dużo wody i staram się porządnie wysypiać. Prawdę mówiąc, nie robię zbyt wiele, bo nie mam na to czasu, ale zawsze, kiedy jestem w Polsce, staram się znaleźć czas na wizytę u zaufanego Dr. Krzysztofa Mirackiego z warszawskiej kliniki BeautyMed”.

Autor: ag

Źródło: inf. prasowa

Z popularnymi na Zachodzie zabiegami  takimi jak hydrafacial czy mezoterapia bezigłowa Iza po raz pierwszy spotkała się w USA, gdzie wiodą one prym nie tylko pośród największych gwiazd show-buisnessu, ale i kobiet klasy średniej.
HydrafacialTM jest ulubionym zabiegiem: Kate Winslet, Amy Poehler czy Evan Rachel Wood. Hollywood Reporter twierdzi, że gwiazdy lubią ten nawadniający zabieg wykonywać w Kinara Skin Care Clinic and Spa w Los Angeles w Californi. Celebryci są fanami, cieszącego się uznaniem w kraju, zabiegu HydafacialTM ponieważ zapewnia on mnóstwo korzyści, takich jak polepszenie kolorytu skóry i faktury, redukcję oznak starzenia czy redukcję występowania przebarwień. HydrafacialTM jest znany w branży jako główny, nieinwazyjny, nieoperacyjny  zabieg, który zapewnia natychmiastowe efekty bez zbędnego czasu oczekiwania oraz który jest idealny dla wszystkich rodzajów skóry.

Szybko jednak okazało się, że znalezienie w Polsce lekarza legitymującego się wieloletnią praktyką oraz uznawanymi na całym świecie certyfikatami, nie jest łatwo.  A Iza Miko nie może pozwolić sobie na „wpadkę”, dlatego też na zabiegi regeneracji skóry przychodzi tylko do zaufanego miejsca. „Mezoterapia to dziś jedna z najpopularniejszych metod odmładzania i poprawy kondycji skóry. Lepsza niż krem, a nie tak radykalna jak skalpel, ale mimo to ważne jest, aby wykonywana była przez doświadczonego profesjonalistę  pracującego na nowoczesnym sprzęcie” – mówi Iza Miko.

      
Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony