Uroda.com / Artykuły / Hilo Lift – sekret Twojego piękna tkwi w niciach!

Artykuły

Hilo Lift – sekret Twojego piękna tkwi w niciach!

2013-12-10


Nici Hilo Lift® to najnowszy produkt przeznaczony do zabiegów chirurgii plastycznej i dermatologii estetycznej. Ten innowacyjny system nici liftingujących został stworzony, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Autor: pr

Źródło: informacja prasowaNa czym polega zabieg z wykorzystaniem nici Hilo Lift?

Zabieg nie wymaga żadnych nacięć na skórze, ani nie pozostawia blizn - jest prosty, bezpieczny i bezbolesny. Wchłanialną nić umieszczoną na specjalnej igle wprowadza się pod skórę, dzięki czemu uzyskuje ona efekt napięcia i wygładzenia. Cała procedura trwa zaledwie ok. 30 minut, a zaimplementowane nici są niewidoczne i niewyczuwalne.

Substancja PDO
(polidioksanon), z której wykonane są nici pobudza naturalny proces produkcji kolagenu, co gwarantuje długotrwały efekt estetyczny. Dotychczas był on głównie wykorzystywanych do produkcji szwów skórnych i podskórnych stosowanych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii i okulistyce. Materiał ten spełnia wszystkie wymagania określone przez Farmakopea USA (USP) względem szwów chirurgicznych i wykazuje wysoki profil bezpieczeństwa.

Kiedy widać pierwsze efekty zabiegu?

Efekt wygładzenia zmarszczek i korekcji zwiotczałej skóry
, wynikający z mechanicznego oddziaływania wprowadzonych nici, widać bezpośrednio po zabiegu. Efekt wypełnienia i ujędrnienia skóry, który wynika z procesu syntezy włókien kolagenowych, widoczny jest po około miesiącu i nasila się z czasem. Efekty zabiegu utrzymują się średnio przez 2-3 lata.W ofercie firmy Hilo Pharma znalazło się pięć różnych rodzajów nici Hilo Lift®:

Nici Hilo Lift® Mono po wprowadzeniu do skóry powodują pobudzenie syntezy kolagenu. Wykazują również działanie napinające i wygładzające skórę. Posiadają stosunkowo niewielkie zdolności do podnoszenia tkanek. Stosowane są głównie w zabiegach mających na celu wygładzenie zmarszczek mimicznych, zwiększenie objętości policzków, wygładzania okolicy dekoltu i szyi oraz liftingu podbródka.

Skręt nici typu Hilo Lift® Twin umożliwia silniejszą odpowiedź tkankową i większą syntezę kolagenu wokół zaimplementowanej nici. Nici Hilo Lift® Twin możemy stosować w tych samych lokalizacjach co nici Hilo Lift® Mono jeśli pożądana jest większa synteza kolagenu. Ze względu na swoją budowę są znacznie sztywniejsze w porównaniu z nićmi MONO, dlatego wykazują większą zdolność do wygładzania i napinania położonej nad nimi skóry.

Nici skręcone na igle Hilo Lift® Screw i DS. (double screw) doskonale nadają się do wszelkiego typu zabiegów, w których zależy nam na podniesieniu skóry, odciągnięciu fałdów nosowo-wargowych, linii marionetek czy podniesieniu powiek.

Nici haczykowe Hilo Lift® MGB zawierają szereg drobnych haczyków, które otwierają się w jedną stronę po zaimplementowaniu w tkankach. Sprawia to, że nici Hilo Lift®  MGB są w stanie unieść i utrzymać w nowej pozycji opadające tkanki. Dzięki prostocie implantacji nici Hilo Lift® MGB stanowią najbezpieczniejszą i najmniej obciążającą dla pacjenta alternatywę z pośród wszystkich dostępnych na rynku nici haczykowych czy stożkowych.Ocena: 10

Komentarze (5)

 

 • 2014-07-09 22:08:03
  śnieżka
  są i nowsze nici, we wspomnianej już Mttestetice robią już zabiegi nićmi drugiej generacji, które się trochę różnią od tych wcześniejszych. Ale przyznam, że zarówno w jednym jak i w drugim przypadku efekty są rewelacyjne.
  IP: 31.11.253.40
 • 2014-04-09 17:19:39
  Lila
  Małgosia - a jak wyglądałaś od razu po zabiegu? zależy mi na informacji czy można wrócić od razu do codziennych zajęć - jak jest z tymi Hilo lift?
  IP: 89.78.213.164
 • 2014-02-18 18:19:34
  Małgosia
  Miałam ten zabieg, wykorzystywano przy nim właśnie Hilo Lift i jestem bardzo zadowolona :) Właściwie wszystko zostało tu opisane, ja mogę tylko potwierdzić skuteczność :) Efekt jest świetny, a poprawę widać bardzo szybko. Dziwię się, że te zabiegi nie są jeszcze u nas zbyt popularne, efekt jest dużo lepszy niż przy zwykłych liftingach. Chociaż pewnie to tylko kwestia czasu, powoli coraz więcej się o tym pisze.
  IP: 89.78.213.164
 • 2014-01-20 14:09:33
  Ja korzystałam z zabiegu nićmi First Lift PDO w gabinecie MTTEstetica w Krakowie i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Moja twarz wygląda o dobrych kilka lat młodziej, jest bardziej napięta niż wcześniej, ale w taki pozytywny sposób, bez efektu maski. Nie miałam żadnych powikłań, bo doktor Tyc-Tyka wytłumaczyła mi, że dobrze wprowadzone nici dają szybkie, dobre efekty i rozpuszczają się w tkance po 2 latach. U mnie te efekty to wyraźny owal twarzy i spłycone zmarszczki wokół ust. Rewelacja
  IP: 178.37.93.83
 • 2013-12-15 15:53:50
  rybka
  witam ,nic nie wiem na temat tych nici .Jakiś czas temu wykonywałąm zabieg w klinice beautymed u dr mirackiego nićmi happy lift .Zabieg był w znieczoleniu .Dość szybko doktror wprowadził mi je w skórę . Po tygodniu miałam zdjęte plasterki ,ale ogólnie jestem bardzo zadowolona i efekt jest bardzo duży .Czy hialo lift są jeszcze lepsze ?
  IP: 89.77.87.123
do góry strony