Uroda.com / Artykuły / Hair Jazz – odżywka w sprayu

Artykuły

Hair Jazz – odżywka w sprayu

2017-02-06


Słyszeliście o słynnym zestawie kosmetyków, które znacznie przyspieszają wzrost włosów? Odżywkę zastąpił równie skuteczny lotion.

Autor: Wioleta Derkowska

Źródło: Uroda.comDuet podbił Internet i spotkał się z niemałym uznaniem osób. Szampon w połączeniu z odżywką nie tylko sprawiają, że włosy szybciej rosną, ale również zapobiegają ich przetłuszczaniu się. Recenzję produktów umieszczaliśmy już wcześniej na naszym portalu. Znajdziesz ją tutaj. Dziś pora na godnego następcę odżywki – lotion w sprayu

Odżywka = lotion

Zazwyczaj tak jest, że szampon jest bardziej wydajny. Pewnie, dlatego, że dobrze się pieni, więc potrzeba go naprawdę niewiele, aby umyć nim nawet długie włosy. Odżywka jest gęsta, ale w sytuacji, kiedy pokrywamy nimi całą długość włosów, szybciej się kończy. Taka chyba natura odżywek. W przypadku Harmony Plus alternatywą dla odżywki jest lotion. Tradycyjnie myjemy głowę szamponem, a potem stosujemy lotion. Preparat ma płynną konsystencję, rozpylamy go za pomocą atomizera na skórę głowy. Następnie przez minutę wcieramy i… NIE spłukujemy. Tradycyjną odżywkę musieliśmy spłukać po upływie 1-2 minut. W tym przypadku pozostawiamy lotion do wchłonięcia. 


Zapewnienia producenta

Działanie produktu jest identyczne, jak w przypadku odżywki, która wymagała spłukiwania. Po jej regularnym stosowaniu możemy zaobserwować szybszy wzrost włosa, co spowodowane jest zawartością składników aktywnych. Stymulują one wzrost włosa. Zauważyć również można mniejsze przetłuszczanie się skóry głowy, a przez co lepszą kondycje włosów. 

Opinia redakcji: Zdecydowanie świetny produkt, sprawdza się jeszcze lepiej od standardowej odżywki. Efekty są tak samo zadowalające. Na plus działa fakt, że nie trzeba go spłukiwać. Możemy, więc spokojnie zastosować produkt już po wyjściu z łazienki. Wygodna buteleczka z dobrze działającym atomizerem zawiera 200 ml produktu. Lotion jest wydajny, wystarczy tylko niewiele produktu zaaplikować na skórę głowy, a następnie dobrze wetrzeć. 

Lotion oraz inne produkty Harmony Plus kupisz tutaj

 photo fb_zps7hvweqzd.jpg 

Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2017-02-10 09:07:30
    marta
    bardzo lubię tą odżywkę Shine Look Spray z L\'biotica
    IP: 83.144.90.58
do góry strony