Uroda.com / Artykuły / GAT… bo każda twarz opowiada swoją historię…

Artykuły

GAT… bo każda twarz opowiada swoją historię…

2011-11-17


Zabieg GAT, stanowi przykład holistycznego podejścia do problemu odmładzania skóry twarzy. GAT to skrót od Global Anti-Aging Therapy i jest nowym sposobem postępowania w medycynie estetycznej.

romamagnopere

Autor:

Roma Zielińska

Źródło: Uroda.com

Wyselekcjonowane składniki zapewniają komplementarne działanie na wszystkie oznaki starzenia się skóry, dzięki temu jest to globalna kuracja, a nie częściowa korekta kilku oznak starzenia się skóry.

Zabieg działa na skórę na dwóch poziomach: naskórka i skóry właściwej. Tak zwana technika łączona umożliwia uzyskanie dużo lepszego efektu, niż zastosowanie tylko jednej metody rewitalizacji skóry- wyjaśnia dr Roma Zielińska z gabinetu medycyny estetycznej Magnopere.

Etap pierwszy zabiegu GAT to wykonanie peelingu firmy Filorga na bazie kwasu glikolowego o nazwie Glykopeel.
Zawiera on 18 składników o natychmiastowym i długotrwałym działaniu, w tym kwas glikolowy (właściwości złuszczające), wyciąg z morwy białej (właściwości łagodzące), kwas kojowy i wyciąg z mącznicy lekarskiej (właściwości wybielające). Peeling zmniejsza grubość warstwy rogowej, poprawia koloryt i nawilżenie skóry, rozjaśnia przebarwienia i dodaje skórze blasku.

Zaraz po peelingu następuje drugi etap shutterstock_7126444.jpgGAT, ostrzyknięcie skóry twarzy preparatem firmy Filorga o nazwie NCTF lub NCTF HA.
To kuracja rewitalizująca  dostarczająca komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych ich prawidłowego funkcjonowania. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a Glykopeel wykonany wcześniej potęguje je. Kuracja zwiększa i przedłuża młodzieńczą aktywność skóry, dodaje blasku, zwiększa stopień nawilżenia, spłyca drobne zmarszczki, przywraca owal twarzy. Znakomity w rewitalizacji skóry szyi, dekoltu i rąk.

Trzeci etap zabiegu polega na korekcji widocznych zmarszczek stabilizowanym preparatem kwasu hialuronowego.
Pierwsze dwa zabiegi wykonywane są podczas jednej sesji, trzeci etap jest zwieńczeniem całego procesu.Technika GAT umożliwia uzyskanie efektów terapeutycznych, których nie można osiągnąć przy zastosowaniu tylko jednej z technik rewitalizacji skóry. GAT wpływa na grubość naskórka, zwiększając syntezę kolagenu. Zapewnia również wzrost nawilżenia skóry i umożliwia korektę istniejących zmarszczek.

Efekty wszystkich trzech zabiegów kumulują się i dają bardzo dobry rezultat, nie zmieniając przy tym naturalnych  rysów twarzy.

GAT w sposób wyraźny poprawia napięcie i nawilżenie skóry, a wypełnienie zmarszczek daje natychmiastowy efekt odmłodzenia twarzy.
Dla uzyskania najlepszych efektów zalecana jest seria 4-6 zabiegów w odstępach co dwa tygodnie.
Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółową konsultacją lekarską, która wyklucza ewentualne przeciwwskazania oraz pomaga dobrać odpowiednią porcję kwasu do uzyskania pożądanego efektu - wyjaśnia dr Roma Zielińska. Zaraz po zabiegu można  wrócić do normalnej aktywności zawodowej.
Ocena: 45

Komentarze (2)

 

 • 2012-11-06 20:29:21
  Jak dziś wygram w totka to sobie zafunduję taki zabieg.
  IP: 178.217.140.67
 • 2011-12-27 22:37:20
  Englert
  Ile taka seria kosztuje?
  IP: 46.134.101.138
do góry strony