Artykuły

Dieta


czego nie jeść

Niby wiemy co jeść, by zyskać energię, ale czy wiemy czego nie jeść, by jej nie tracić? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

catering dietetyczny

Coraz popularniejszym trendem w odchudzaniu Polek i Polaków jest korzystanie z usług dietetycznych firm cateringowych. Wydaje się to być dobrym posunięciem, gdyż firmy wybierające tak wąską specjalizację starają się, aby ich oferta była na jak najwyższym poziomie. Za tymi najlepszymi stoi sztab specjalistów – zarówno doskonałych kucharzy, jak i doświadczonych dietetyków. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

oliwka hiszpańska

Niepodważalne zalety hiszpańskiej oliwki i jej wyjątkowy smak urzekły Andrzeja Polana, szefa kuchni warszawskiej restauracji Soul Kitchen, znanego z porannego programu Dzień Dobry TVN. Hiszpańskie oliwki idealnie wpisały się w filozofię tego kulinarnego wirtuoza, która zakłada, że na sukces w kuchni składają się: najlepsze składniki, proste przepisy i genialny smak! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kokos

Kokosy w naszym kraju wciąż są owocem nieco egzotycznym. Boimy się grubej skorupy, pod którą kryją się jednak bogate właściwości lecznicze i zdrowotne. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

makaron

Makaron jest znany przez ludzkość od tysięcy lat. Podobno pierwszy został stworzony cztery tysiące lat temu w Chinach. Od tego czasu niezmiennie króluje na stołach na całym świecie. Nie dziwi więc fakt, iż już w 1995 roku ustanowiony został Światowy Dzień Makaronu, który świętujemy 25 października. To doskonała okazja do makaronowego ucztowania! »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony