Artykuły

Dieta


jak dbać o wątrobę

Wątroba nie boli. Nigdy nie „powie” Ci więc „nie chcę tego jeść” czy „nie służy mi tłuste”. Nie zrobi tego pokazowo, ale po prostu pewnego dnia, zauważysz, że trawi nie tak jak zawsze. A skutki nierozkładania przez nią toksyn mogą być dotkliwe. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

puste kalorie

Puste kalorie podczas imprez karnawałowych to nie tylko alkohol, ale także „wciągające przekąski”, które jemy bez pohamowania. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

melon

Melon to owoc, który nie jest jeszcze popularny w naszym kraju. Wielka szkoda, bo jest skuteczny w leczeniu wielu dolegliwości, zwłaszcza tych związanych z układem krwionośnym, pomaga również w łagodzeniu skutków stresu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

migdały

Bakalie a więc m.in. migdały, goszczą na naszych stołach od święta. Przeważnie są dodatkiem do ciast i deserów, tymczasem stanowią bogate źródło wartości odżywczych, warto więc włączyć je do codziennego menu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zapach świąt

Przystrojona kolorowymi ozdobami choinka, idealnie nakryty stół z siankiem pod obrusem, a w radiu rozbrzmiewające kolędy… Na nic to wszystko, gdyby nie specyficzny zapach unoszący się w całym domu. To właśnie aromat ziół i przypraw przypomina nam, że nadchodzi czas pierwszej gwiazdki. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony