Artykuły

Dieta


jaką dietę wybrać

Dieta, by mogła się udać, musi być przede wszystkim dostosowana do przyzwyczajeń i tego, co lubimy. Zmuszanie siebie do zamian w tej materii, nie może prowadzić do dobrych skutków »

Ocena: 0
Komentarze (0)

nadmierna ochota na słodycze

Potrafisz zjeść tabliczkę czekolady, oglądając telewizję? Zdarza Ci się wprost rzucać się na słodycze? Nie wiesz, co robić? Znajdź przyczynę! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zdrowe odżywienie

Coraz częściej sięgamy po dania gotowe. Kiedyś korzystaliśmy z nich głównie podczas wakacji. Teraz pomimo tego, że nie cieszą się dobrą sławą i tak bardzo często stanowią codzienny, jedyny ciepły posiłek wielu osób. Wokół dań gotowych narosło wiele mitów – nie ma co ukrywać – nigdy nie zastąpią domowej i świeżej kuchni. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

diety odchudzające

Zanim jeszcze przemysł spożywczo-farmaceutyczny zaczął nas mamić dietami cud, świat znał już kilka naturalnych sposobów na zachowanie smukłej sylwetki. Diety, które zyskały najwięcej zwolenników mają jedną wspólną cechę: można je opisać w kilku zdaniach. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

frutarianizm

Dieta bez mięsa i sera żółtego? Nie ma problemu, przecież prawie każda z nas tego próbowała. Ale dieta bez mięsa, sera białego, mleka, jogurtów, płatków owsianych, a nawet ryb? Jak można tak żyć?! »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony