Artykuły

Dieta


nadmierna ochota na słodycze

Potrafisz zjeść tabliczkę czekolady, oglądając telewizję? Zdarza Ci się wprost rzucać się na słodycze? Nie wiesz, co robić? Znajdź przyczynę! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zdrowe odżywienie

Coraz częściej sięgamy po dania gotowe. Kiedyś korzystaliśmy z nich głównie podczas wakacji. Teraz pomimo tego, że nie cieszą się dobrą sławą i tak bardzo często stanowią codzienny, jedyny ciepły posiłek wielu osób. Wokół dań gotowych narosło wiele mitów – nie ma co ukrywać – nigdy nie zastąpią domowej i świeżej kuchni. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

diety odchudzające

Zanim jeszcze przemysł spożywczo-farmaceutyczny zaczął nas mamić dietami cud, świat znał już kilka naturalnych sposobów na zachowanie smukłej sylwetki. Diety, które zyskały najwięcej zwolenników mają jedną wspólną cechę: można je opisać w kilku zdaniach. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

frutarianizm

Dieta bez mięsa i sera żółtego? Nie ma problemu, przecież prawie każda z nas tego próbowała. Ale dieta bez mięsa, sera białego, mleka, jogurtów, płatków owsianych, a nawet ryb? Jak można tak żyć?! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

jak dbać o wątrobę

Wątroba nie boli. Nigdy nie „powie” Ci więc „nie chcę tego jeść” czy „nie służy mi tłuste”. Nie zrobi tego pokazowo, ale po prostu pewnego dnia, zauważysz, że trawi nie tak jak zawsze. A skutki nierozkładania przez nią toksyn mogą być dotkliwe. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony