Artykuły

Dieta


dieta antystresowa

Codziennie jesteśmy bombardowani reklamami suplementów diety na różne dolegliwości. Na aptecznych półkach wyjątkową popularnością cieszą się specyfiki na stres. Nic dziwnego, bo w naszym życiu jest go coraz więcej. Jednak zamiast szukać antidotum u farmaceuty, lepiej odwiedzić warzywniak. Znajdziemy tam smaczną, a przede wszystkim zdrową receptę na pobudzone nerwy. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

jak szybko schudnąć

Próbując zrzucić zbędne kilogramy, mamy obsesję liczenia. Sprawdzamy kaloryczność produktów, szukamy produktów 0% tłuszczu czy 0 kalorii. To błędne koło! Na jakie liczby i wartości warto zwracać uwagę, a o których zapomnieć? »

Ocena: 0
Komentarze (2)

diety odchudzające

Na przekór Putinowi, będziemy zgrabne! Drogie Panie, polecamy dietę jabłkową. Zaangażowana politycznie, zdrowa i doskonała dla niemal każdej z nas. Od kiedy zaczynacie? My od dziś! »

Ocena: 0
Komentarze (2)

jak uniknąć efektu jojo

Może się pojawić nawet do 5 lat po zakończeniu kluczowego etapu diety, niszczy wszystko, co wypracowałyśmy w trakcie odchudzania i przede wszystkim sprawia, że nie chce nam się do odchudzania wracać. Co zrobić, by efekt jojo się nie pojawił? »

Ocena: 0
Komentarze (1)

tłuszcz w diecie

Nie wierzmy w to, że nawet najmniejsza porcja tłuszczu szkodzi smukłej sylwetce. Jest odwrotnie! Jego rozsądna ilość utrzyma nas w formie i sprawi, że dietetyczne posiłki będą smakować. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony