Artykuły

Dieta


sylwetka

Wiosna za pasem, a wielkimi krokami zbliża się lato. Czas pomyśleć o sylwetce. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

dieta

Postanowienia noworoczne wciąż jeszcze aktualne. Wiele kobiet, jako jeden z kluczowych punktów zaznaczyło zrzucenie zbędnych kilogramów. »

Ocena: 50
Komentarze (23)

chlorofil

Większość z nas wie, że zielone zabarwienie roślinom nadaje chlorofil. Nie jest także tajemnicą, że ma on zbawienny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Już od czasów starożytnych pełnił on funkcję cudownego „uzdrowiciela”. Dzięki swojemu wyjątkowemu działaniu nazywany bywa „płynną energią” lub „zieloną krwią”. »

Ocena: 0
Komentarze (23)

odchudzanie

Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok, a wraz z nim nowe postanowienia. Jednym z najczęściej podejmowanych wyzwań, obok rzucania palenia, jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Jest to jedno z tych postanowień, w którym wyjątkowo trudno nam wytrwać. W ciągu pierwszych dni i tygodni twardo trzymamy się diety i chodzimy na siłownię, jednak z czasem odpuszczamy… Co zrobić by wytrwać w noworocznym postanowieniu przez kolejne 364 dni i osiągnąć, a potem utrzymać upragnioną wagę? »

Ocena: 0
Komentarze (4)

jogurt bio

Truskawkowe, morelowe, wiśniowe, jagodowe, o smaku owoców leśnych - stanowią pożywne śniadanie, drugie śniadanie czy zdrową przekąskę. Jogurty, bo o nich mowa, na dobre zagościły w diecie wielu osób, także tych najmłodszych. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony