Artykuły

Dieta


recenzja książki

Prawie każda kobieta chociaż raz w życiu była na diecie. Niestety bardzo często po zakończeniu takiej wracamy do starych nawyków żywieniowych i zrzucone kilogramy powracają i to z nawiązką. Jest jednak sposób by temu zaradzić. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

zielona herbata

Chińczycy znają właściwości zdrowotne zielonej herbaty już od starożytności. Leczyli oni ją bóle głowy, reumatyzm, depresje i wiele innych chorób. W Polsce herbata ta również zyskuje na popularności i coraz więcej osób ja pije. To co było wiadome w Chinach już od stuleci do Zachodu dotarło dopiero po dokładnych analizach tej herbaty. Badania udowodniły, że zielona herbata ma niesamowicie dużo przeciwutleniaczy oraz całe pokłady antyoksydantów. »

Ocena: 45
Komentarze (281)

odchudzanie

Plaga współczesności, choroba cywilizacyjna, defekt urody – jakkolwiek by nie postrzegać otyłości, możemy się zgodzić co do jednego – staje się problemem coraz większej ilości osób, niezależnie od płci i wieku. I nie zawsze są one „same sobie winne”. Mimo prób odchudzania i prowadzenia reżimu żywieniowego, część z nich albo nie może schudnąć, albo wyniki ich wyrzeczeń są nikłe. »

Ocena: 47
Komentarze (6)

pms

Nawet co druga kobieta może cierpieć na PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego. Jeśli i Ty jesteś w tej grupie przeczytaj, co jeść, żeby złagodzić comiesięczne dolegliwości. »

Ocena: 50
Komentarze (9)

W okresie przesilenia wiosennego, kiedy organizm musi przyzwyczaić się do zmian temperatury, dłuższych dni oraz przejścia z metabolizmu jesienno-zimowego na wiosenno-letni, możemy odczuwać zmęczenie, rozdrażnienie, wahania nastrojów, a także cierpieć z powodu obniżonej odporności. Jest to na szczęście stan przejściowy, a jego objawy można skutecznie łagodzić. »

Ocena: 45
Komentarze (12)
do góry strony