Artykuły

Dieta


dieta

Tematyka dbania o wygląd zewnętrzny nie jest niczym nowym, już od dawna ludzie pragnęli być pięki i zdrowi. Zmiany zachodzą jedynie w środkach prowadzących do takiego celu, a mianowicie na rynku pojawia się coraz więcej, nowych diet „cud”. »

Ocena: 0
Komentarze (8)

śniadanie

Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. I to nie jest tylko gadanie, to prawda! Tego posiłku nie powinniśmy sobie odmawiać, nawet będąc na diecie. Śniadanie pełni bardzo ważną funkcję, oprócz tego, że pomoże nam się przyjemnie rozbudzić organizm, to jeszcze zapewnia nam sporą dawkę energii na cały dzień. »

Ocena: 50
Komentarze (25)

witarianizm

Nie jedzą mięsa, ani pizzy. Więcej – nie jedzą niczego, co jest naprawdę ciepłe. Witarianie spożywają tylko nieprzetworzone i niepodgrzewane posiłki, których temperatura… nie przekracza 42 stopni Celsjusza. »

Ocena: 50
Komentarze (5)

odchudzanie

Lato tuż tuż, a to dla większości kobiet oznacza jedno: odchudzanie. Sprawa do najprostszych nie należy, ponieważ jeśli uda się już nam schudnąć, pojawia się kolejny problem, mianowicie, brak sprężystej i jędrnej skóry. »

Ocena: 48
Komentarze (8)

energetyczna przekaska

Dwa tygodnie ostrej diety, codzienna porcja ćwiczeń na siłowni, żadnych słodyczy ani tłustych potraw...było już tak blisko...i co? Sama nawet nie wiesz jak to się stało, ale całe pudełko ptasiego mleczka najpierw wylądowało w Twoim koszyku, a chwilę potem – w Twoim żołądku. »

Ocena: 43
Komentarze (7)
do góry strony