Artykuły

Dieta


szafran

Szafran, który nadaje potrawom piękny złoty kolor, jest najdroższą przyprawą świata. Stosowany jest jednak nie tylko w kuchni, ale także w lecznictwie i jako afrodyzjak. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

jesienna dieta

Okres jesienny stawia przed organizmem wiele wyzwań. Z uwagi na zmienną pogodę łatwiej o przeziębienia czy infekcje. Obecny sezon nie sprzyja także naszej sylwetce – brak ruchu i osłabiony metabolizm mogą skutkować dodatkowymi kilogramami. Jak zatem powinna wyglądać jesienna dieta? »

Ocena: 0
Komentarze (5)

dieta

Cały dzień o wodzie i jabłku, a wieczorem pół bagietki z masłem orzechowym, paczka chipsów, paluszki i kubełek lodów – i po co ta cała dieta? »

Ocena: 0
Komentarze (7)

zdrowe odżywianie

Coraz częściej decydujemy się na to, by zdrowo jeść i żyć. Jednakże czasami zdarza się, że to, co przez większość z nas uważane jest za zdrowe, niekoniecznie takim jest. Przygotowując posiłki, warto zapoznać się z tym, czego łączyć nie warto, gdyż traci swoje wartości odżywcze, a czego wręcz nie wolno. »

Ocena: 0
Komentarze (11)

kardamon

Nadaje smak potrawom i naparom, dzięki niemu męskie perfumy pachną tak zmysłowo, a przy problemach trawiennych odrobina jego nasion szybko przynosi ulgę. Kardamon, którego ojczyzną są Indie, uchodzi za jedną z najbardziej wykwintnych przypraw na świecie. »

Ocena: 0
Komentarze (10)
do góry strony