Artykuły

Dieta


odchudzanie

Odżywiasz się zdrowo, ćwiczysz, ale nie widzisz efektu? Zaczyna cię już męczyć liczenie kalorii, dbanie o każdy posiłek i wylewanie siódmych potów na siłowni? Być może wpadłaś w jedną z pułapek odchudzania, które znacznie utrudniają lub wręcz uniemożliwiają utratę wagi. »

Ocena: 50
Komentarze (5)

wanilia

Wiele z nas nie wyobraża sobie domowego ciasta, lodów czy kawy bez odrobiny wanilii. Jest chyba najpopularniejszą wśród przypraw i ciągle zyskuje nowych zwolenników. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

otyłość

Współczesny nam świat charakteryzuje się coraz większym przyrostem chorób cywilizacyjnych, które dotykają wielu osób. Wśród nich szczególnie kłopotliwa jest otyłość, która dotyczy coraz większej grupy ludzi. Jest to niepokojący problem, z którym powinno się walczyć. »

Ocena: 50
Komentarze (4)

lody

Powszechnie sądzimy, że lody są niezdrowe, tuczące i bezwartościowe. Okazuje się jednak, że to nieprawda – lody nie tylko są pomocne w odchudzaniu, ale także łagodzą objawy anginy i...pomagają w walce z bezpłodnością. »

Ocena: 50
Komentarze (30)

serek wiejski

Idealny dla osób na diecie odchudzającej, doskonały dla dzieci i sportowców. Zawiera pełnowartościowe białko i minimalne ilości tłuszczu – serek wiejski. Czy każdy jest tak samo dobry? »

Ocena: 0
Komentarze (2)
do góry strony