Uroda.com / Artykuły / Fitness i Dieta

Artykuły

Fitness i Dieta


zdrowie

Przerwa w pracy na małe co nieco? Co to będzie? Warto się nad tym zastanowić, ponieważ deser, który właśnie pojawił się w Twojej wyobraźni, może sporo powiedzieć o Twojej osobowości. Rozwikłajmy zagadkę Twojego temperamentu, nastroju i wyczucia smaku. Każdy z nas posiada określone preferencje smakowe. Wszystko zaczyna się od języka, na którym umiejscowione są receptory smakowe, które przesyłają sygnały do mózgu i decydują o tym, jakie lubisz potrawy, jakich nigdy nie spróbujesz. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zdrowie

Po wypiciu kawy z mlekiem źle się czujesz? A może gdy zjesz twarożek boli Cię brzuch? Jeśli takie objawy masz tylko po spożyciu produktów mlecznych, być może ich przyczyną jest nietolerancja laktozy? Czym ona jest i jakie są jej skutki? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

odchudzanie

Lato zbliża się wielkimi krokami. Czas, więc na zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawienie formy. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

dieta

Trening w duecie z właściwą dietą potrafi zdziałać cuda. Dzięki takiemu połączenia możemy zrzucić zbędne kilogramy, osiągnąć wymarzoną sylwetkę, ujędrnić i wysmuklić ciało. Aby trening przyniósł oczekiwane rezultaty ważne jest nie tylko właściwe dobranie ćwiczeń, ale także to co jemy przed i po treningu. Sprawdź jakie produkty i kiedy pomogą nam zwiększyć efektywność ćwiczeń. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

sylwetka

Wiosna za pasem, a wielkimi krokami zbliża się lato. Czas pomyśleć o sylwetce. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony