Uroda.com / Artykuły / Fitness i Dieta

Artykuły

Fitness i Dieta


jak gotowac makaron

Makaron jest daniem niezwykle wdzięcznym, bo przyrządzić go można szybko i na wiele sposobów. Poniżej przedstawiamy kilka uniwersalnych rad, jak właściwie ugotować makaron i krótki słownik najbardziej popularnych gatunków. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

sposoby na płaski brzuch

Jędrna skóra i mocne mięśnie, czyli... płaski brzuch. O takim marzymy, zwłaszcza, gdy zbliża się lato. Oto zabiegi i ćwiczenia, które w krótkim czasie zbliżą nas do ideału. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

dieta na lato

Każdego roku niecierpliwie oczekuję nadejścia lata. Powodów jest wiele. Mimo ogromnej sympatii dla długich, jesienno-zimowych wieczorów z kocem, książką i gorącą herbatą, marzy mi się muśnięcie ciepłego wiatru na twarzy, gorącego słońca i letnich burz. Lubię też zimową dietę, którą, niestety, zapewne jak wielu, przypłacam fałdką na brzuchu i, co z tym związane, niemałym dyskomfortem psychicznym. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

nordic walking

To nie tylko świetny sposób na zachowanie zdrowia i dobrej kondycji, ale również - redukcję stresu i poprawę samopoczucia. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

dieta słoiczkowa

Dieta słoiczkowa - tak czy nie? Jennifer Aniston i Reese Whiterspoon – fenomenalna figura i doskonała kondycja. A zawdzięczają to jedzeniu dla niemowląt! »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony