Uroda.com / Artykuły / Facet przed randką-zero stresu!

Artykuły

Facet przed randką-zero stresu!

2010-08-30


Nie ważne czy to jest pierwsza randka, czwarta, czy dziesiąta, w każdym razie na pewno zależy Ci na kobiecie, z którą jesteś umówiony. To jak przygotujesz się do tej randki, będzie miało wpływ nie tylko na wrażenie jakie wywrzesz na tej dziewczynie, ale także na Twoje samopoczucie.

kmalodobry

Autor:

Katarzyna Małodobry

Źródło: Uroda.com

Czas to pieniądz i nie ma tu znaczenia, że mężczyźni nie lubią tracić go przed lustrem, podczas przygotowań. Jednak istniej kilka istotnych spraw, na które powinieneś zwrócić uwagę przed spotkaniem z ukochaną. Zapewniam przygotowania nie zajmą Ci więcej niż 25 minut.

Czystość
Przede wszystkim w grę musi wchodzić szybki prysznic i mycie głowy. Zapach spoconego ciała zostawiamy Panowie na siłowni, także nie umyte włosy nie korzystnie wpływają na Twój wizerunek w oczach kobiety. Pod prysznicem użyj najlepiej jakiegoś męsko pachnącego żelu pod prysznic, najlepiej z tej samej linii zapachowej co Twoja woda toaletowa. Jeśli skóra tego potrzebuje, możesz użyć balsamu do ciała ważne, żeby był o neutralnym zapachu, bo inaczej będzie „gryzł” się z Twoim perfumami.

Gładkość    
Golenie także powinno znaleźć się na liście przygotowań. Drodzy Panowie musicie wiedzieć, że żadna przyjemność całować szczotkę. Nasza skóra jest zdecydowanie delikatniejsza, a Ty na pewno chcesz aby wybranka dobrze zapamiętała ten wieczór, prawda? Dlatego polecamy golenie przed randką. Jeżeli nie chcesz stresować skóry drugi raz w ciągu dnia maszynką do golenia, użyj elektrycznej. W przypadku gdy takiej nie posiadasz, przy tradycyjnym goleniu, koniecznie zaopatrz się w ałun, który zatamuje ewentualne krwawienia, a także zmniejszy podrażnienie. Koniecznie zastosuj łagodzący produkt po goleniu, na przykład o właściwościach nawilżających.

Miękkość
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że aż 76 % kobiet zwraca uwagę na męskie dłonie. Najczęściej w sytuacji jak jesz, wyobrażając sobie tym samym sposób w jaki będziesz ją dotykał i pieścił. Przede wszystkim przytnij sobie paznokcie, zwróć również uwagę na swoje skórki, jeśli odstają przytnij je. Jeżeli są zbyt twarde i chropowate, możesz użyć kremu do skórek, który je zmiękczy lub tradycyjnego kremu do rąk, który nawilży skórę. Twoje gładkie i zadbane dłonie, na pewno zrobią na niej wrażenie.

Świeżość
Kolejnym Twoim krokiem, powinno być zadbanie o świeży oddech. Dokładnie umyj zęby, najlepiej też użyj nici dentystycznych. Pamiętaj, aby mieć przy sobie miętową gumę do żucia lub co lepsze miętowe cukierki. Polecam także w czasie kolacji, nie zamawiaj potraw z dużą ilością czosnku czy cebuli, unikaj także picia piwa. Wszystko to wpływa na Twój niezbyt przyjemny oddech. Nie używaj dezodorantów do ust, często przynoszą odwrotny efekt od zamierzonego.

Przyjemność
Aby zwieńczyć „dzieło”, użyj koniecznie antyperspirantu, który zagwarantuje Ci poczucie świeżości i minimalne ryzyko nieprzyjemnego zapachu i plam. Na sam koniec użyj swojego ulubionego, przyjemnego zapachu (ważne, żeby nie był zbyt duszący i ciężki). Spryskaj wodą toaletową nadgarstki, kark, okolice łokci i kolan. To miejsca dość dobrze ukrwione i ciepłe, więc będzie wyraźniej czuć zapach i dłużej utrzyma się on na skórze. Nie pryskaj ubrania wodą toaletową, bo mogą powstać brzydkie plamy na odzieży, a także może się ona odbarwić.

Tak przygotowany na spotkanie nie musisz się niczego obawiać. Ważne jest tylko to, aby dobre wyrażenie, które zrobiłeś na kobiecie swoim wyglądem, nie zepsuć złymi manierami. Zresztą to już wszystkie wskazówki przed spotkaniem, bo nie ma gotowej recepty na udaną randkę. Wszystko w Twoich rękach!
Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2011-04-16 18:35:21
    Bardzo dobry i przydatny artykuł! ;-)
    IP: 83.6.205.153
do góry strony