Uroda.com / Artykuły / Dziewięć sposobów, by zagęścić cienkie włosy

Artykuły

Dziewięć sposobów, by zagęścić cienkie włosy

2013-09-19


ciąg dalszy...


8. Zabieg zagęszczenia pasm


Gdy masz cienkie, rzadkie włosy, możesz je zagęścić u fryzjera za pomocą np. metody Racoon. Podczas zabiegu doczepia się naturalne pasemka tzw. słowiańskie. Dzięki temu fryzura zyskuje większą objętość i modny kształt. Seans zaczyna się od konsultacji ze stylistą i oceny stanu włosów. Następnie, włosy są myte i suszone. Fryzjer doczepia cienkie pasemko do twojego naturalnego w odległości 1 cm od skóry głowy. Skleja je woskiem za pomocą aplikatora. Łączenie jest prawie niewidoczne. Doczepia się od kilku do kilkunastu pasemek. Potem pasma skraca się. Możesz całkowicie odmienić swoje uczesanie, a nawet - jednocześnie zagęścić i wydłużyć kosmyki. Seans trwa ok. 2 godzin, a jego cena to ok. 400 zł. Pasemka zdejmuje się po 3-4 miesiącach, gdy włosy urosną. Wówczas możesz założyć nowe.

9. Pasemka do przypięcia

Masz do dyspozycji wiele sposobów i sztuczek. Możesz doczepić pasemka wykonane ze sztucznych jedwabistych włosów. Na końcu mają klips, którym dopinasz je do swoich włosów, tak by je przykryć wierzchnią warstwą. Jeśli pasemko dobierzesz kolorem do swoich kosmyków świetnie będzie udawało twoje naturalne. Możesz również pozwolić sonie na odrobinę szaleństwa i doczepić kolorowe pasemka. Fryzura nabierze charakteru, a jej kolorowe elementy świetnie będą pasować do wybranej przez Ciebie stylizacji.


Ocena: 0

Komentarze (2)

 

 • 2016-06-23 16:11:53
  ...
  Ja włosy zagęszczam biovax serum a + e z firmy L\\\'biotica, jest bardzo dobre.
  IP: 83.9.120.42
 • 2013-09-22 22:06:02
  Piegus99
  Jeszcze parę lat temu miałam super gęste włosy. Od jakiegoś czasu są dużo słabsze i mam coraz większe łyse miejsca szczególnie z tyłu głowy. Czytalam ostatnio o przeszczepie wlosow SAFER, podobno pomaga osobom z tego typu łysieniem. Czytałam, że można wykonać go w Krakowie w Osteomedzie. Kolega z pracy też sugerował mi tę metodę. Wiecie może coś o tym zabiegu?
  IP: 77.253.15.47
do góry strony