Uroda.com / Artykuły / Dla kobiet które pragną bardziej – Trójmiejskie Dni Kobiet 2012

Artykuły

Dla kobiet które pragną bardziej – Trójmiejskie Dni Kobiet 2012

2011-11-25


Z okazji dnia kobiet, w dniach 10-11 marca 2012 roku, w największej hali wystawienniczej na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich, odbędą się Trójmiejskie Dni Kobiet. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest firma Medium, agencja reklamowa specjalizująca się w organizacji imprez targowych.

Autor: km

Źródło: inf. prasowa

DniKobiet.pl_1.jpgCzeka nas swoisty pełen atrakcji Festiwal Kobiecości, z udziałem wystawców, zaproszonych gości i ekspertów oraz odwiedzających, którzy aktywnie uczestniczyć będą w interakcji pomiędzy wszystkimi stronami imprezy. Trójmiejskie Dni Kobiet zostały stworzone  z myślą o potrzebach kobiet aktywnych, zainteresowanych nowościami. Kobiet, które szukają wiosennych inspiracji do zmian. Dlatego oprócz atrakcyjnych zakupów, odwiedzające będą miały możliwość uczestniczenia w wielu spotkaniach z ekspertami z różnych dziedzin życia kobiety: m.in. zdrowia, urody, opieki nad dziećmi, ekologii, zdrowej kuchni, dietetyki, rozwoju osobistego i zawodowego, psychologii – uzasadnia Wojciech Stybor, pomysłodawca imprezy, właściciel agencji reklamowej Medium.

DniKobiet.pl_3.jpgTo zbyt ważne i atrakcyjne z punktu widzenia kobiety wydarzenie, aby mogło ich tu zabraknąć, dlatego opowiadamy o tym już dziś. Pokazy mody i wizażu prowadzone przez finalistów ogólnopolskich imprez „fashion”, show na żywo typu „kobiece metamorfozy”, rozmowy z kobietami sukcesu, mnogość konkursów dla kobiet w każdym wieku – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na zwiedzających w dniach 10-11 marca 2012 roku. Panowie, jeśli chcecie uszczęśliwić swoje partnerki – zapiszcie sobie datę tej imprezy w kalendarzu – przekonuje Jarosław Waśkiewicz, odpowiedzialny za działania public relations wydarzenia.

NOWE_logo_DniKobiet.pl.jpg
Szczegóły organizacyjne, aktualności i zapowiedzi atrakcji jakie czekać nas będą podczas Trójmiejskich Dni Kobiet, znajdziecie na stronie www.dnikobiet.pl

Ocena: 50

Komentarze (0)

 

do góry strony