Uroda.com / Artykuły / Dla nas Dzień Kobiet trwa cały rok

Artykuły

Dla nas Dzień Kobiet trwa cały rok

2019-03-06


Nie musimy czekać na specjalną okazję, żeby poczuć się wyjątkowo. Każdy dzień może być świętem. Która z nas nie chciałaby cieszyć się zdrowym i pięknym wyglądem jak najdłużej? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby czerpać przyjemność z codziennych, drobnych ale przemyślanych czynności, w trosce o nasz wygląd. Dlaczego nie zacząć 1 marca?

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowadermokosmetyki tołpa przemyślane składniki                                                                         
- unikatowy multiroślinny torf tołpa®                       
- zaawansowane składniki aktywne pochodzenia roślinnego     
- skuteczność i specjalistyczność
- efekty działania potwierdzone badaniami aparaturowymi przeprowadzonymi
- w niezależnych jednostkach badawczych
- bezpieczeństwo i O%
- hipoalergiczne, bez SLS-u, PEG-ów, silikonów, donorów formaldehydu, parabenów, oleju parafinowego. Przebadane dermatologicznie  w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Im wcześniej zaczniemy odpowiednio pielęgnować naszą skórę i zapobiegać zmarszczkom, tym lepiej. Aby dowiedzieć się, która z linii przeciwzmarszczkowych jest dla Ciebie, przeczytaj nasze porady.

Oznaczenia wiekowe na kosmetykach pomogą
w wyborze właściwego produktu, ale napis na opakowaniu 30+ czy 40+ nie powinien być jedynym kryterium. Pamiętaj, kosmetyk dobieraj do kondycji skóry, jej problemów i potrzeb, nie tylko do wieku. Oznaczenia wiekowe na opakowaniach kosmetyków traktuj tylko jako podpowiedź.

Podstawa pielęgnacji przeciwzmarszczkowej  to dobrze dobrany zestaw kremów: na dzień, na noc i pod oczy. Najlepiej z tej samej linii - kosmetyki uzupełniają wtedy swoje działanie. Dermokosmetyki tołpa z linii przeciwzmarszczkowych zawierają: torf tołpa i roślinne składniki aktywne, które zostały tak dobrane, by skutecznie przeciwdziałać utracie jędrności i zmarszczkom. Zwiększają sprężystość i elastyczność skóry oraz wygładzają zmarszczki. Skóra odzyskuje blask. Unikatowy multiroślinny torf tołpa wzmacnia odporność skóry, nawilża ją, ma działanie antyoksydacyjne, regenerujące i ochronne, a efekty działania dermokosmetyków tołpa zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi przeprowadzonymi w niezależnych jednostkach badawczych.

Jeśli wcześniej stosowałaś ten sam krem na dzień i na noc, zmień to. Kremy na dzień i na noc mają inne formuły i zadania. Kremy pielęgnujące na noc, bogate w składniki odżywcze i regenerujące, wspomagają naturalny proces odnowy skóry. Zapewnią regenerację i odżywienie. Na dzień natomiast nakładaj krem o lżejszej formule i z filtrem UV, który dobrze nawilży skórę
i ochroni przez szkodliwymi czynnikami.

W linii dermokosmetyków przeciw-zmarszczkowych tołpa, w zależności od rodzaju skóry i jej potrzeb proponujemy kremy futuris 30+, stimular 40+, relift 45+ i modelar 50+.

futuris 30+ lekki krem na dzień SPF15 krem przeciw pierwszym zmarszczkom
- redukuje wielkość zmarszczek mimicznych o ok. 6% po 4 tygodniach stosowania
- poprawia elastyczność skóry i przywraca blask już po pierwszym użyciu

stimular 40+ bogaty krem na dzień SPF15 ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy

- poprawia elastyczność skóry
- redukuje wielkość zmarszczek
- zwiększa nawilżenie skóry o ponad 50% zaraz po zastosowaniu
- utrzymuje nawilżenie przez 24h i rozświetla skórę
- chroni przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego
- przywraca blask i promienny

relift 45+ na noc liftingujący krem regenerujący na noc
- liftinguje rysy twarzy w czasie snu
- intensywnie odżywia i regeneruje skórę
- zmniejsza wielkość zmarszczek średnio o 13%
po 4 tygodniach stosowania
- napina, ujędrnia skórę i przywraca jej gęstość
i sprężystość.

modelar 50+ pod oczy krem modelujący kontury oczu  dla skóry  wrażliwej,  o obniżonej  gęstości, opadających konturach oczu  i utrwalonych zmarszczkach
- zwiększa elastyczność skóry wokół oczu o 15%
- rozjaśnia przebarwienia i cienie pod oczami o 25%
- zwiększa nawilżenie skóry o 30% i redukuje wielkość zmarszczek o 14%.

Dermokosmetyki tołpa są bezpieczne dla skóry: hipoalergiczne, bez SLS-u (w kosmetykach do mycia), PEG-ów, silikonów, donorów formaldehydu, parabenów, oleju parafinowego. Kosmetyki są przebadane dermatologicznie w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, a efekty działania dermokosmetyków potwierdzone są badaniami aparaturowymi przeprowadzanymi w niezależnych jednostkach badawczych.

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, pomożemy Ci dobrać odpowiednie kremy pielęgnacyjne do Twojej skóry. Wejdź na stronę www.pielegnacja.tolpa.pl i rozwiąż krótki quiz. Dowiedz się, jakie dermokosmetyki są dla Ciebie i odbierz promocyjny kod. Jeśli kupisz kup krem na dzień i na noc – otrzymasz krem pod oczy w prezencie. #BezCieniaWatpliwosci

ps. czy wiesz, że coraz więcej dojrzałych kobiet zdaje sobie sprawę, że  „druga połowa” życia będzie bardziej ekscytująca od pierwszej?

Dermokosmetyki przeciwzmarszczkowe tołpa:
Kosmetyki tołpa dostępne są na www.tolpa.pl i m.in. w drogeriach Rossmann, Hebe i Super-Pharm.

 
Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony