Uroda.com / Artykuły / Dermica Aqua Relipidum

Artykuły

Dermica Aqua Relipidum

2018-11-09


Krem lipoaktywny dynamiczne nawilżanie komórkowe skóra sucha, wrażliwa, dojrzała

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowaCera sucha często jest naturalną konsekwencją upływającego czasu i zmian zachodzących w naszej skórze, w tym zanieczyszczeń, stresu, i innych czynników zaburzających aktywność komórek. Istotny wpływ na jej stan ma prawidłowe funkcjonowanie bariery hydro-lipidowej. Nieszczelność tej bariery prowadzi do utraty elastyczności, komfortu i naturalnego blasku cery. Dlatego tak istotna jest pielęgnacja, dostarczająca skórze substancji, mających wpływ na pobudzenie bioaktywności przeciwstarzeniowej i regulacja nawilżenia oraz natłuszczenia skóry w wyniku stymulacji jej wewnętrznych mechanizmów, aby uzyskać maksymalne efekty bez podrażnień.
Formuła kremu bazuje na składnikach, które jak trener poprawiają kondycję Twojej skóry, dzięki nim:
•    nawilżenie wzrasta nawet o 88% po 30h od aplikacji!!!
•    następuje redukcja transepidermalnej ucieczki wody (TEWL) średnio o 19% 2
•    poprawia się jędrność skóry średnio o 18% 2
•    zmniejsza się szorstkość skóry nawet o 41% 2
•    wyraźna poprawa regeneracji i odżywienie skóry bez efektu podrażnień 3

1.    na podstawie badań aparaturowych
2.    na podstawie badań aparaturowych po 4 tyg. regularnego stosowania
3.    na podstawie badań konsumenckich po 4 tyg. regularnego stosowania

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

H Moist - substancja o działaniu higroskopijnym (humektant), pobierając wilgoć z zewnątrz natychmiast wiąże wodę w naskórku, wnikając w głąb skóry aż do 6-tej warstwy. Intensywnie nawilża nawet do 30 godzin po jednorazowej aplikacji.

Lipo Mimic - liposom imitujący naturalne lipidy naskórka. Wnikając w skórę, uszczelnia barierę naskórkową i zapewnia jej wilgoć, równolegle łagodząc podrażnienia.

Aqua-Lock - inteligentnie adaptuje się do otoczenia, tworząc na powierzchni skóry osłonę, aby w zmieniających się warunkach regulować utratę wody od wewnątrz. Jednocześnie wzmacnia naturalną barierę skóry.

Tarcza anty-pollution - fizyczna i natychmiastowa ochrona przeciw wszystkim typom zanieczyszczeń takich jak: cząsteczki metali ciężkich i węgla, czy zanieczyszczenia domowe.

Sposób użycia: Preparat stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.
Produkt dostępny wyłącznie w salonach kosmetycznych.

Preparat jest idealnym dopełnieniem profesjonalnego zabiegu AQUA RELIPIDUM, dzięki czemu możliwe jest wzmocnienie i przedłużenie jego efektów.

Poj. 50 ml  Cena ok 90,00 zł

Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2018-11-12 12:22:57
    gette
    [url=https://drawing-portal.com/glava-sozdanie-ob-ektov-v-autocade/ray-autocad.html]Как нарисовать луч в Автокад[/url] с помощью инструмента луч, смотрите, читайте [url=https://drawing-portal.com/glava-sozdanie-ob-ektov-v-autocade/ray-autocad.html]на сайте[/url].
    IP: 35.230.34.45
do góry strony