Uroda.com / Artykuły / Co mówią o Tobie ulubione pozycje seksualne?

Artykuły

Co mówią o Tobie ulubione pozycje seksualne?

2013-01-22


Lubisz eksperymenty łóżkowe czy podchodzisz do seksu w sposób schematyczny? Jesteś pożądana przez mężczyznę ze względu na swój seksowny wygląd, a może to, czym zjednujesz sobie partnerów to Twoja wyobraźnia i kreatywność…

Autor: Point.fm

Źródło: www.point.fm

 

Co myśli Twój partner, kiedy po raz kolejny odpowiadasz niechętnie na jego propozycję wprowadzenia zmian w Waszym życiu seksualnym? Co czuje, kiedy kierujesz jego dłoń na swoje łono i pokazujesz co ma robić, by sprawić Ci przyjemność?

Pozycja klasyczna - romantyczka, kobieta zakochana lub wycofana kochanka
Romantyczka - to najczęstsze skojarzenie, jakie mają mężczyźni, których partnerki lubią kochać się w pozycji misjonarskiej.
Pozycję klasyczną jako jedną ze swoich ulubionych wymienia większość kobiet, by dla partnera nie oznaczała ona nudy, trzeba z niej jednak czasem zrezygnować, na rzecz jakiegoś urozmaicenia.

Pozycja na pieska i inne pozycje od tylu - lubiąca dominację, wyzwolona i pewna siebie kobieta
Kobieta lubiąca penetrację od tyłu to dla wielu facetów wymarzona partnerka seksualna. Po pierwsze spełnia ich marzenie o głębokiej penetracji, po drugie zdaje się ufać partnerowi i wyrażać wolę zaspokojenia samej siebie poprzez zdecydowane i mocne pchnięcia. Dla panów kobiety, które lubią tylne pozycje seksualne są zwykle atrakcyjnymi partnerkami. Wielu panów uważa przyzwolenie na taką pozycję, jako coś cementującego związek.
Kobieta która podczas pierwszego seksu domaga się pozycji na pieska, może zostać uznana za taką, która lubi być zdominowana oraz lubi ulegać płci przeciwnej.

Pozycja na jeźdźca - wolna od kompleksów, empatyczna i wesoła
Dla mężczyzn ta pozycja jest mocno stymulująca. Po pierwsze ze względu na możliwość obserwowania partnerki, po drugie dlatego, że w tej pozycji kobieta może przejąć inicjatywę i poprowadzić seks w zupełnie nieoczekiwanym dla partnera kierunku.
Kobiety lubiące się kochać na jeźdźca są ambitne i nieobce jest im zadowalanie partnera. Dodatkowo mężczyznom wydaje się, że lubiące tę pozycję kobiety w większości pragną czegoś więcej niż tylko seksu, dlatego w przypadku krótkiej znajomości będą przerażać, w przypadku stałego związku wnosić do niego te najcieplejsze uczucia.

Pozycja na łyżeczkę - czuła, pragnąca bliskości, spontaniczna
Z pewnej perspektywy pozycja na łyżeczkę jest tą, która najbardziej zbliża partnerów, ponieważ największe części ciał kochanków do siebie przywierają. Panowie słyszący od kobiet, prośbę o tę pozycję, muszą czuć emocje, które partnerki wiążą z seksem. Pozycja ta umożliwia ciekawe modyfikacje i jest wygodna dla obojga partnerów.
Jeśli kobieta ją lubi, oznacza to, że gustuje w seksie klasycznym i zdecydowanie najbardziej lubi uprawiać go w łóżku.

69 – odważna, otwarta, lubiąca seks
Seks oralny dla wielu par jest terra incognito. Dlatego też mężczyzna słyszący od nowopoznanej kobiety zachwyt tą pozycją, na pewno myśli o niej jako o wyzwolonej, nastawionej na obopólną przyjemność oraz pozbawionej kompleksów.
Pozycja 69 wiąże się jednak również z zaufaniem i bliskością partnerów. Seks oralny w obu kierunkach jest sygnałem otwarcia się na nowe i zezwolenia na poznanie swoich ciał najbliżej jak się da. Dla związku to bardzo dobre doświadczenie.

Pozycja kwiat lotosu - doświadczona i świadoma własnych odczuć
Partnerka w tej pozycji ma skrzyżowane nogi i mężczyzna nie cały czas może obserwować jej twarz, ma za to doskonały widok na jej narządy płciowe, dlatego może utożsamiać tę pozycję z kobietą, której zależy na jego odczuciach. Ale nie tylko. W pozycji kwiat lotosu, mamy do czynienia też z lepszym naciskiem na ścianki pochwy, więc skoro kobieta tę pozycję lubi, znaczy, że zna swoje potrzeby i chce, by partner je spełnił. Dla jednych może to oznaczać strach przed doświadczoną partnerką, dla innych wyzwanie, któremu warto sprostać.

 

Źródło: http://pl.point.fm/ wszystkie kobiece sprawy w jednym miejscu

 

 

 


Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2013-01-25 22:31:48
    Nigdy się nie zastanawiałam nad tym co oznacza dla mnie ulubiona pozycja seksualna. Zawsze lubię urozmaicenia, czasem daję się ponieść fantazji, lecz określiłabym siebie jako Kochanka Romantyczka. :)
    IP: 31.128.17.12
do góry strony