Uroda.com / Artykuły / Chlorofil - zielony eliksir młodości

Artykuły

Chlorofil - zielony eliksir młodości

2016-12-20


Większość z nas wie, że zielone zabarwienie roślinom nadaje chlorofil. Nie jest także tajemnicą, że ma on zbawienny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Już od czasów starożytnych pełnił on funkcję cudownego „uzdrowiciela”. Dzięki swojemu wyjątkowemu działaniu nazywany bywa „płynną energią” lub „zieloną krwią”.

Autor: Uroda.com

Źródło: informacja prasowaCzym jest chlorofil?

Chlorofile to grupa związków chemicznych, które występują w roślinach, algach i niektórych bakteriach. Wyróżnić możemy chlorofile typu A i B, które są najbardziej rozpowszechnione w organizmach. Typ C i D występuje zaś jedynie w glonach. Chlorofil posiada zieloną barwę, ponieważ pochłania dużą część światła czerwonego i niebieskiego i odbija się właśnie światłem zielonym. Chlorofil powiązany jest z energią słoneczną, dlatego często określa się go też mianem „zielonego słońca”. Ponadto jego cząsteczki są uderzająco podobne do cząsteczek hemu, które występują w ludzkiej krwi. Można powiedzieć, że chlorofil opiekuje się naszym organizmem, uzdrawia narządy i reguluje pracę układu pokarmowego jednocześnie walcząc z drobnoustrojami

Co daje nam chlorofil DuoLife? 

Chlorofil jest płynną energią słoneczną. Jego regularne picie zapewni naszej skórze oliwkowy odcień oraz spowolni procesy starzenia się skóry. Liczne badanie wykazują, że zielony barwnik walczy z nowotworami i miażdżycą. 
Stosuje się go także w leczeniu anemii, ponieważ zwiększa ilość czerwonych krwinek, jest źródłem żelaza i reguluje krzepliwość krwi. Jest również pomocny w walce z cukrzycą, wyrównując poziom cukru we krwi.

Za chlorofil mogą także podziękować stomatolodzy, ponieważ łagodzi on stany zapalne, przyśpiesza leczenie dziąseł i niweluje nieprzyjemny zapach z jamy ustnej. Przyjmowanie chlorofilu jest także polecane kobietom karmiącym, ponieważ stymuluje produkcję i wydzielanie mleka. Chlorofil reguluje cykl miesiączkowy i pracę tarczycy. Polecany jest także dla osób chorujących na astmę. Ponadto ta „zielona krew” przyspiesza gojenie się ran, zmniejsza żylaki oraz poprawia wzrok.

Wg doktora Piotra Kardasza: Chlorofil w swojej czystej postaci jest jednym z najcenniejszych produktów dla osób zmagających się z przemęczeniem bądź stresem. Doskonale wspomaga oczyszczanie organizmu i pozwala na skuteczną regenerację niemal wszystkich narządów wewnętrznych. Jednocześnie, dzięki niezwykłej zdolności transportowania tlenu, a także właściwościom odkażającym, pozwala pozbyć się patogennych bakterii. To wszystko sprawia, że chlorofil jest niezastąpiony, nie tylko dla osób pragnących jak najdłużej zachować pełnię zdrowia i urody, ale również dla tych, którzy chcą przyspieszyć proces regeneracji zmienionych chorobowo narządów.


 photo fb_zps7hvweqzd.jpg


Ocena: 0

Komentarze (2)

 

 • 2017-08-17 16:10:31
  Andrzej
  Dowiedz się więcej - Rewelacyjny wykład na temat Chlorofilu w wykonaniu prof. nadzw. Mieczysława Pasowicza oraz dr. Piotra Kardasza.https://www.youtube.com/watch?v=-GPij_bNw8U&index=24&list=PLBkKZPY_CTGC1i2hVX6w8rLaHVl455csI
  IP: 94.254.182.239
 • 2017-07-20 22:02:17
  Arkadiusz
  Nie musisz kupować u pośredników, bądź po cenie detalicznej. Stwórz Swój własny profil na stronie Duolife y kupuj po cenach klubowych. Zainteresowanych zapraszam do rejestracji ;) https://cambiatuvida.myduolife.com/register.html Masz wątpliwości, bądź pytania? Zadaj je, jestem do dyspozycji pod mailem: cambiatuvida.duolife@gmail.com
  IP: 92.177.54.151
do góry strony