Uroda.com / Artykuły / Catering dietetyczny, odchudzająco - apetyczny, czyli jak WygodnaDieta podbija żołądki Polaków

Artykuły

Catering dietetyczny, odchudzająco - apetyczny, czyli jak WygodnaDieta podbija żołądki Polaków

2013-11-26


Coraz popularniejszym trendem w odchudzaniu Polek i Polaków jest korzystanie z usług dietetycznych firm cateringowych. Wydaje się to być dobrym posunięciem, gdyż firmy wybierające tak wąską specjalizację starają się, aby ich oferta była na jak najwyższym poziomie. Za tymi najlepszymi stoi sztab specjalistów – zarówno doskonałych kucharzy, jak i doświadczonych dietetyków.

Autor: WygodnaDieta.pl

Źródło: informacja prasowaNa czym polega dieta z dowozem i dlaczego sięga po nią coraz więcej osób, szczególnie tych najbardziej zapracowanych?

Catering dietetyczny jest już prawie w każdym większym mieście w Polsce. Polega on na codziennym dostarczaniu profesjonalnym transportem chłodniczym pod wskazany przez klienta adres (do domu lub biura) kompletu pięciu świeżych posiłków o określonym limicie kalorycznym w opakowaniach przystosowanych do podgrzewania w mikrofalówce. Tak działa WygodnaDieta.pl - jedyna firma świadcząca usługi cateringu dietetycznego w Polsce, która posiada certyfikat bezpieczeństwa żywności HACCP. Limit można wybrać spośród kilku opcji: 1000, 1200, 1500 i 2000 kalorii. Oprócz tego, można zdecydować się na specjalistyczną dietę - Wegetariańską, Montignaca, dla Diabetyka lub Antycellullitową - takie opcje odchudzające oferuje właśnie WygodnaDieta.pl.

Ograniczenie kaloryczne zamawianych posiłków klient może ustalić samodzielnie, jednak niektóre firmy starają się zachęcić do skorzystania z opinii eksperckiej i oferują bezpłatne konsultacje z dietetykiem. Dzięki temu można jeszcze raz przedyskutować założone cele swojej diety i dobrać odpowiednią kurację szytą na miarę potrzeb, preferencji i stylu życia. Nasi dietetycy czasami namawiają klientów do rozpoczęcia odchudzania od mniej rygorystycznej opcji i stopniowego dochodzenia do limitu 1000 kalorii. Następnie po osiągnięciu idealnej wagi, w okresie jej stabilizacji warto znowu podwyższać limit, aby uniknąć efektu jo-jo. – mówi właścicielka popularnego cateringu dietetycznego WygodnaDieta.pl. Zapytana o powody takiego stopniowania na początku kuracji odpowiada: Dla niektórych rozpoczynających dietę klientów rzucenie się na głęboką wodę i rozpoczęcie od 1000 kalorii może być frustrujące, a w konsekwencji zniechęcające, dlatego wcześniej sugerujemy, aby przedyskutować wybór limitu z naszym dietetykiem. Takie konsultacje w naszej firmie są oczywiście bezpłatne.

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony