Uroda.com / Artykuły / Casting do Elite Model Look w Galerii Kraków Plaza.

Artykuły

Casting do Elite Model Look w Galerii Kraków Plaza.

2011-06-02


4 czerwca 2011 r. w Galerii Kraków Plaza odbędzie się casting do Konkursu Schwarzkopf Elite Model Look Polska. W tym dniu oprócz udziału w castingu, Klientki Galerii będą mogły również skorzystać ze specjalnej strefy piękna przygotowanej przez Partnerów Konkursu.

Autor: eb

Źródło: inf.prasowa

W tym dniu od godziny 11: 00 do 18: 00 będą wybierane dziewczęta, które zakwalifikują się do finału. Do konkursu Elite Model Look Polska mogą przystąpić dziewczęta w wieku 14-22 lata.

Konkurs organizowany przez agencję Elite, którego pierwsza edycja miała miejsce w 1983r., stał się wydarzeniem o międzynarodowej renomie. Co roku ekipa Elite Model Look poszukuje nowych twarzy, przyszłych gwiazd światowych wybiegów. Eventy Elite odbywają się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach naszego kraju. 

Poza elementem castingów na wszystkie Panie, które w tym dniu odwiedzą Galerię Kraków Plaza czeka niespodzianka. W specjalnie przygotowanej Strefie Beauty będzie można porozmawiać z ekspertami w dziedzinie pielęgnacji oraz stylizacji. Wśród specjalistów pojawią się przedstawiciele marki Schwarzkopf i Rowenta for Elite Model Look.

Ocena: 50

Komentarze (0)

 

do góry strony