Uroda.com / Artykuły / Być blisko ludzi, których kocham. Wywiad z Natalią Szroeder

Artykuły

Być blisko ludzi, których kocham. Wywiad z Natalią Szroeder

2013-10-24


Natalia Szroeder opowiada o swojej karierze, pochodzeniu, wspomnieniach z dzieciństwa i, oczywiście, współpracy z Liberem!

Wioleta Derkowska

Autor:

Wioleta DerkowskaWioleta Derkowska: Śpiewałaś już właściwie od dziecka. Co, Twoim zdaniem, sprawiło, że stałaś się rozpoznawalna, bardziej popularna?

Natalia Szroeder: Najważniejsze, to nie poddawać się w dążeniu do celu. Moja wytrwałość zaprowadziła mnie do ludzi, którzy mi bardzo pomogli. W dużej mierze, to dzięki nim moje piosenki są puszczane w radiach, w telewizji. Dzięki temu, większa grupa ludzi dowiedziała się o moim istnieniu, o moich działaniach artystycznych.

W.D.: Wylansowałaś z Liberem przebój „Nie patrzę w dół”. O czym dokładnie jest ta piosenka?

N. Sz.: Myślę, że dużym atutem tej piosenki jest to, że każdy może interpretować ją na swój sposób. Dla mnie ten utwór jest o zaufaniu, wierze, nadziei i dążeniu do spełnienia celów i marzeń.

W.D.: Wspomniany utwór niewątpliwie dodaje otuchy, wsparcia. Jakie wartości według Ciebie są najważniejsze w życiu?

N. Sz.: Rodzina, Bóg, zdrowie, szczęście… Jest wiele cennych wartości, ale te są dla mnie najważniejsze. Być blisko ludzi, których kocham, być blisko Boga, odnaleźć w życiu szczęście i spełnienie.

W.D.: Co myślisz o stwierdzeniu, że Polki bardziej stawiają na karierę niż na rodzinę? Zgadzasz się z tym?

N. Sz.: Pierwszy raz słyszę to stwierdzenie i absolutnie się z tym nie zgadzam. Jestem Polką z krwi i kości, a kariera nigdy nie mogłaby stać u mnie na podium. Bez wsparcia rodziny nie miałabym siły na to, by iść dalej. Zawsze będą napierwszym miejscu.

W.D.: Sądzisz, że pewne wartości ważne dla Polaków się zatracają? Miłość, rodzina, honor nie ma już takiego znaczenia, jak dawniej?

N. Sz.: Hmm… Jestem otoczona ludźmi, dla których wymienione wyżej wartości wciąż są najważniejsze. Ciężko jest mi się odnieść do ogółu, ale nie sądzę, by było z nami aż tak źle. <śmiech>

Ocena: 0

Komentarze (2)

 

 • 2017-10-22 21:55:13
  ,]2,
  Jest jeszcze sporo artystów, którzy mają wartości tak jak m,in. pani Natalia :) , ale niestety chyba większość żyje według swoich żądz... Czyli róbta co chceta burdel na kółkach :(
  IP: 83.27.251.133
 • 2014-06-06 22:06:54
  real
  cienitka jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  IP: 94.6.198.102
do góry strony