Uroda.com / Artykuły / Bursztynowa jesień

Artykuły

Bursztynowa jesień

2020-11-18


Mocne i pełne blasku włosy z marką Jantar

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowaJesień bywa urokliwa, złota i słoneczna, ale coraz niższe temperatury są nie lada wyzwaniem nie tylko dla skóry, ale przede wszystkim dla włosów. Dodatkowo suszenie ich suszarką i powoli rozpoczynający się sezon grzewczy nie wpływają pozytywnie na ogólną kondycję włosów na ogólny stan fryzury. Dlatego też potrzebujemy produktów, które dostarczą naszym kosmykom wiele cennych składników i utrzymają włosy podczas jesieni w dobrej kondycji. Takie są właśnie kosmetyki marki Jantar. Zamknięty w nich wyciąg z bursztynu oraz wiele cennych witamin, umożliwi skuteczną regenerację, dzięki czemu nasze włosy będą zdrowe i mocne.

Podczas pielęgnacji włosów nie powinniśmy zapomnieć, jak ważne jest to, aby kosmetyki zawierały naturalne składy, spełniały funkcje odżywcze i naprawcze, usuwały zanieczyszczenia, a przy tym nie obciążały nadmiernie naszej fryzury. Pielęgnacyjny duet marki Jantar w postaci szamponu peelingującego i kultowej odżywki wcierki do włosów, sprawdzą się teraz doskonale.

Szampon peelingujący z wyciągiem z bursztynu i enzymami 
Jego unikalna formuła oparta jest na tradycjach zielarskich. Łączy w sobie innowacyjne działanie peelingu enzymatycznego z dobroczynnymi składnikami aktywnymi. Bursztyn pielęgnuje włosy, chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Papaina i kwasy AHA ułatwiają usuwanie naskórka podczas mycia. Mocznik – nawilża, zmiękcza i pielęgnuje skórę głowy oraz włosy. Natomiast kompleks kationowy zamyka łuski włosów, regeneruje i wygładza włosy. Szampon warto stosować 1-2 razy w tygodniu, by zapewnić włosom optymalny poziom regeneracji i nawilżenia.

Odżywka-wcierka z wyciągiem z bursztynu do skóry głowy i włosów zniszczonych
Receptura odżywki uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów słabych, delikatnych i zniszczonych. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen (stymuluje wzrost i przedłuża cykl życia włosa), Polyplant Hair (wzmacnia słabe włosy), aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A,  E,  F, które pielęgnują, wzmacniają i odżywiają, a także nawilżający d’pantenol. Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji. Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. 

Jantar Szampon peelingujący z wyciągiem z bursztynu i enzymami, cena: 12,00 zł/ 330 ml 
Jantar Odżywka-wcierka z wyciągiem z bursztynu do skóry głowy i włosów zniszczonych, 
cena: 15,5 zł/ 100 ml


Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2020-11-25 06:03:53
    Alena
    Your website/domain name: WWW.uroda.com This announcement ENDS ON: Nov 24, 2020!. We have actually not received a payment from you. We have actually attempted to contact you yet were not able to reach you. Please Browse Through: https://bit.ly/2UYyW79 For info and also to make a discretionary settlement for domain solutions. 11242020224636643378972267964485347894
    IP: 168.81.92.24
do góry strony