Uroda.com / Artykuły / BOHOBOCO No 1 - premiera perfum!

Artykuły

BOHOBOCO No 1 - premiera perfum!

2012-12-07


BOHOBOCO No 1 to nowe perfumy, które zostały wykreowane przez duet Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek. BOHOBOCO to kwintesencja kobiecości, która nawiązuje do klasycznej estetyki marki. Twarzą perfum jest Marta Żmuda Trzebiatowska, kobieta utalentowana, piękna i niezależna, bo według projektantów taka właśnie jest kobieta pachnąca BOHOBOCO No 1.

Autor: pr

Źródło: informacja prasowa

Pierwszy zapach BOHOBOCO to intrygująca kompozycja czarnego pieprzu, gałki muszkatołowej, białego piżma, drzewa cedrowego i wanilii. To mix czerni i bieli.

- Tu pikanteria czarnego pieprzu łagodnie przeplata się z delikatnością białej wanilii, tworząc całość będącą kwintesencją zmysłowości i magnetyzmu. To woń lekka, a jednocześnie niezwykle tajemnicza. – mówi Kamil Owczarek. Zapach otula swoim ciepłem, dodaje energii, temperamentu i wiary w siebie. BOHOBOCO No 1 to perfumy dla nowoczesnej kobiety, która chce się wyróżnić i być dostrzeżona.


Perfumy BOHOBOCO No 1 produkowane są w fabryce we Francji w miejscowości Grasse, która od  XVIII wieku słynie ze swego przemysłu perfumeryjnego. To światowe centrum produkcji zapachów. W Grasse po dziś dzień działają najsłynniejsze i najstarsze wytwórnie perfum, w których tworzone są najznakomitsze zapachy na świecie. Właśnie w jednej z takich fabryk produkowane są perfumy BOHOBOCO No 1.


Projektanci BOHOBOCO stworzyli także film, będący artystyczną wizją zapachu, w którym zagrała twarz perfum - Marta Żmuda Trzebiatowska. Obraz ten po raz pierwszy zaprezentowano na wczorajszej premierze perfum w butiki BOHOBOCO w Galerii Mokotów, w której udział wzięły: Marta Żmuda Trzebiatowska, Dorota Czaja, Anna Samusionek, Aleksandra Kisio, Dorota Wróblewska, Aleksandra Mikołajczyk, Anna Męczyńska oraz Agata Nizińska.


 


Film z udziałem Marty Żmudy Trzebiatowskiej wyemitowano na najnowszych telewizorach Bravia z serii HX95, które zapewnił partner technologiczny wydarzenia - firma Sony. Partnerami premiery perfum BOHOBOCO No 1 byli także kawiarnia La Vanilla, bar szampański LeChampagnerie z Galerii Mokotów oraz Cisowianka Perlage.

Cena perfum BOHOBOCO No 1 - 230 zł/50 ml

 

 

 

Galeria

Ocena: 0

Komentarze (2)

 

 • 2013-03-29 17:21:32
  adoHYdseFvmuDFM
  Oh, friend! This was just lolvey!!! If this was actually a possibility, I would want to be there with you and Mary!!! But this one is really hard to narrow down. I would love to sit with Paul for awhile I love your crazy questions!!! This should not surprise you that I do the same thing!!Beautiful, beautiful post- a new perspective on Mary that I just LOVE!
  IP: 63.238.72.56
 • 2012-12-25 15:12:17
  No ciekawa jestem jaki to jest zapach, czy przyjemny dla mojego nosa czy nie.
  IP: 83.21.191.37
do góry strony