Uroda.com / Artykuły / BEGLOSSY by Maffashion!

Artykuły

BEGLOSSY by Maffashion!

2014-11-18


ciąg dalszy...REGENERUM Regeneracyjne serum do rzęs

Idea marki Regenerum opiera się na wykorzystaniu skoncentrowanych formuł, których składniki nie tylko doskonale pielęgnują, ale również intensywnie regenerują skórę. Serum o podwójnym działaniu zagęszcza i pogrubia rzęsy poprzez stymulację ich cebulek, a także wzmacnia je i wydłuża. Opakowanie zawiera dwa rodzaje serum z odpowiednio dobranymi aplikatorami: na linię rzęs oraz na całą ich długość. Do nabycia w aptekach.

Cena za pełnowymiarowy produkt: ok. 35,00 zł / 4+7 ml


lub

REGENERUM Regeneracyjne serum do rąk


Intensywnie regeneruje, odżywia i pielęgnuje suchą, spierzchniętą skórę dłoni. Dzięki odpowiednio dobranej kompozycji składników aktywnych chroni ją przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, nawilża i przywraca elastyczność. Do nabycia w aptekach.

Cena za pełnowymiarowy produkt: ok. 14,00 zł / 50 mllubREGENERUM Regeneracyjne serum do paznokci

Preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Regenerum wzmacnia, odżywia paznokcie, zapobiega rozdwajaniu, rozjaśnia przebarwienia i zmiękcza skórki. Do nabycia w aptekach.

Cena za pełnowymiarowy produkt: ok. 17,00 zł / 5 ml


lub

REGENERUM Regeneracyjne serum do włosów


Serum wzmacnia i odżywia suche oraz nawet bardzo zniszczone włosy. Ponadto regeneruje i chroni przed uszkodzeniami sprawiając, że włosy są gładkie i pełne blasku. Do nabycia w aptekach.

Cena za pełnowymiarowy produkt: ok. 17,00 zł / 125 ml
Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony