Uroda.com / Artykuły / Angel PRP System - wampirzy lifting polecany prze Olgę Borys

Artykuły

Angel PRP System - wampirzy lifting polecany prze Olgę Borys

2013-11-29


Niedawno w ofercie polskich gabinetów medycyny estetycznej pojawiły się zabiegi wykorzystujące nową, innowacyjną technikę pozyskiwania osocza bogatopłytkowego – Angel System. Od jakiegoś czasu technika ta bije rekordy popularności w wielu krajach, a zabiegi z wykorzystaniem własnej krwi są tam uznawane za najlepszą receptę na zachowanie młodości. Zalety mezoterapii własną krwią poznało i polubiło wielu celebrytów.

Autor: DS INSTYTUT

Źródło: informacja prasowaNa ostatniej gali rozdania Oscarów kupony na takie zabiegi znalazły się w pakiecie prezentów przeznaczonych dla gwiazd. O tzw. wampirzym liftingu, który może zdziałać cuda często wypowiada się m.in. Kim Kardashian, a zdjęcia i relacje z zabiegu mogliśmy znaleźć na jej Twitterze.

W Polsce zwolenniczką tej metody jest aktorka Olga Borys, która regularnie poddaje się zabiegom z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego Angel System. Niedawno opowiedziała o wyjątkowości tej metody na spotkaniu w DS INSTYTUT w Warszawie, w którym pojawiła się ta wyjątkowa maszyna do uzyskiwania najsilniej skoncentrowanego osocza bogatopłytkowego.

Osocze bogatopłytkowe (PRP) znane jest w medycynie już od dawna. Początkowo wykorzystywano je w ortopedii w celu przyspieszenia naprawy chrząstki, regeneracji ścięgien, wzrostu kości i zmniejszenia bólu. Terapia okazała się tak skuteczna, że sięgnęła po nią również medycyna estetyczna - tak rozpoczęła się rewolucja przywracająca do łask stosowanie substancji, która nie byłaby obca organizmowi pacjenta. Ze względu na autologiczną naturę (odwirowane osocze, pozyskane z własnej krwi pacjenta), PRP nie tworzy reakcji immunologicznych i nie wiąże się z ryzykiem wystąpienia alergii.

Angel PRP System polega na pobraniu od pacjenta niewielkiej ilości krwi, a później oddzieleniu od czerwonych krwinek naszego eliksiru młodości – osocza bogatopłytkowego – PRP. Osocze przygotowane przy pomocy stosowanego klinicznie separatora Angel PRP System, pozwala uzyskać żądany i skuteczny klinicznie poziom stężenia płytek krwi, a tym samym najsilniejszy obecnie koncentrat osocza bogatopłytkowego.

Sekret terapii polega na możliwości skoncentrowania takiej liczby płytek krwi oraz zawartych w nich czynników wzrostu, że po aplikacji PRP w skórę następuje namnażanie różnych typów komórek i naprawa uszkodzonych tkanek. Najnowocześniejszy obecnie na rynku Komputerowy Separator Komórkowy Angel PRP System umożliwia skoncentrowanie płytek krwi w liczbie ponad 2.800.000 w 1µl, czyli 14 razy więcej niż wartość bazowa.

Starzejąca się skóra traci elastyczność, ma obniżoną zdolność do zatrzymywania wilgoci, zawiera mniejsze stężenie kwasu hialuronowego i co najważniejsze, ma obniżony poziom kolagenu. Terapia regeneracyjna PRP jest nowoczesną, odmładzającą skórę procedurą anti-aging, która stymuluje własny potencjał organizmu pacjenta do odbudowy tkanek. Wstrzyknięcie PRP cienką igłą przez skórę, na zasadzie mezoterapii, umożliwia uwolnienie czynników wzrostu z osocza bogatopłytkowego, co w konsekwencji powoduje namnażanie komórek, tworzenie się naczyń włosowatych oraz, co najważniejsze, tworzenie nowych struktur kolagenu. Terapia Angel System przynosi również zaskakująco pozytywne efekty w przypadku problemów z wypadaniem włosów, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Separator Angel System dostępny od września w DS INSTYTUT, Warszawa, Al. Ujazdowskie 24.


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony