Uroda.com / Artykuły / ABC libido, czyli dlaczego kobieta nie ma ochoty na seks?

Artykuły

ABC libido, czyli dlaczego kobieta nie ma ochoty na seks?

2016-11-25


ciąg dalszy...


Nie tylko uprawia, ale też rozmawia

To, czy kobieta ma ochotę na seks w dużej mierze zależy od partnera. Jeśli kochanek jest czuły, delikatny i skupia się nie tylko na swojej przyjemności, ale też na odczuciach kobiety - seks sprawia przyjemność i chce się go więcej. Ale jeśli partner nie spełnia  oczekiwań, a podczas zbliżenia interesuje się tylko swoją satysfakcją, kobieta może nie mieć ochoty na seks. Jest to w pełni zrozumiałe. Nie obejdzie się bez szczerej rozmowy. Partner nie domyśli się wszystkiego – musisz dokładnie opowiedzieć mu o swoich potrzebach i oczekiwaniach. 

Życie w wersji slow

Ciągły pośpiech, nadgodziny w pracy i brak wystarczającej ilości snu sprawia, że jesteśmy przemęczone. Przez brak odpoczynku organizm nie jest w stanie się zregenerować, dlatego zaczyna racjonować energię, a tej po prostu już nie wystarcza na seks. Dlatego czasem lepiej zwolnić i znaleźć czas na przyjemności. 

No problem!

Stres nie jest sprzymierzeńcem popędu. Problemy finansowe, niejasności w pracy, czy w związku, odbijają się na kobiecym libido. Jeżeli nasz umysł zaprzątają kłopoty, to nie jesteśmy w stanie skupić się na przyjemnościach i otworzyć na doznania seksualne. Kiedy złe emocje biorą górę, krew jest kierowana w stronę mięśni, a to dzieje się kosztem narządów płciowych, które ulegają w tym czasie obkurczeniu. Jeśli mamy wpływ na źródło stresu – należy je zminimalizować. Sposobów jest wiele. Czasem wystarczy zwykły spacer, który oprócz poprawy samopoczucia – dotleni organizm. Ocena: 0

Komentarze (2)

 

 • 2016-12-16 11:59:03
  Cześć, polecam stronę na której można odebrać bony nawet na 150zł SPRAWDZONE --> http://adresik.ml/b441066a
  IP: 91.246.67.2
 • 2016-12-05 13:09:23
  ala
  nie zgadzam sie
  IP: 159.205.30.71
do góry strony