Uroda.com / Artykuły / Zapowiedzi

Artykuły

Zapowiedzi


nowa linia kosmetyków

Z myślą o potrzebach nowoczesnych kobiet, które nie chcą wybierać pomiędzy odżywionymi i mocnymi, a lekkimi włosami Pantene Pro-V stworzył kolekcję kosmetyków, które wzmacniają włosy, nie obciążając ich. Dzięki nowej technologii Clean-Rinse produkty z linii Lekkie i Mocne spłukują się szybciej niż tradycyjne kosmetyki, nie pozostawiając zbędnego osadu, obciążającego włosy. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

dzień azjatycki

Jeśli spędzasz wakacje w mieście, marzysz o dalekich podróżach, albo nie możesz się doczekać urlopu to już w sobotę 17 lipca możesz udać się w podróż życia z Akademią Rozwoju Osobistego Kobiet. »

Ocena: 45
Komentarze (0)

Dermika

Marka Dermika postanowiła sprostać oczekiwaniom swoich klientek i po 10 latach zmieniła opakowania swoich kosmetyków, wprowadzając nową szatę graficzną inspirowaną nowymi trendami w sztuce. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Już po raz czwarty zapraszamy na profesjonalne Targi Wyposażenia i Usług SPA & Wellness, które odbędą się w terminie 28-29 maja 2010 (piątek, sobota) w hali przy ul. Centralnej 41A w Krakowie. »

Ocena: 50
Komentarze (0)

21 maja br. w Galerii Krakowskiej (Apteka i drogeria MEDIQ) odbędzie się promocja bocheńskich kosmetyków naturalnych Salco au Naturel. »

Ocena: 45
Komentarze (3)
do góry strony