Uroda.com / Artykuły / Zapowiedzi

Artykuły

Zapowiedzi


Gosh

Marka Gosh Professional tworzy produkty do makijażu, które nie tylko pozwalają uzyskać piękny wygląd ale również pielęgnują. Witaminy i składniki aktywne zawarte w kosmetykach doskonale nawilżają i odżywiają skórę. Zobacz nowe produkty do makijażu marki Gosh! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Balnea

W czerwcu 2010 roku marka. Barwa rozszerzyła gamę specjalistycznych kosmetyków BALNEA o cztery nowości: żele do mycia ciała o właściwościach antybakteryjnym i undecylenowym oraz mydła w płynie natłuszczające i antybakteryjne. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

szminki

Marka MAC stworzyła nową linię szminek DiggiDazzle w zupełnie nowych, zaskakujących tonacjach. Zaskocz swoje usta pełnią kolorów! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

lakier do paznokci

Nawiązując do najnowszych trendów marka Artdeco stworzyła niezwykłą kolekcję lakierów do paznokci w wyjątkowo modnych kolorach tego lata! Holiday Nails to nowa kolekcja Artdeco składająca się aż z 16 modnych kolorów. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

fryzury

Od piątku 23 lipca aż do niedzieli 25 lipca 2010r. w Sieradzu odbędzie się druga edycja niezwykłego Sieradz Open Hair Festival. Impreza ta, powstała na część wywodzącego się z Sieradza Antoniego „Antoine’a” Cierpilkowskiego - „króla fryzjerów i fryzjera królów”, to największe, poświęcone stylizacji fryzur wydarzenie w Polsce. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony