Uroda.com / Artykuły / Zapowiedzi

Artykuły

Zapowiedzi


iza miko

Znana aktorka, Iza Miko jako stała pacjentka rekomenduje zabiegi Klinki BeautymeD. Dodatkowo jako nowoczesna klinika w ramach działań CSR BeautymeD angażuje się w działalność fundacji Eko-Miko. »

Ocena: 0
Komentarze (7)

adidas

Miejski styl, wyrafinowane wykończenia i proste dodatki w palecie delikatnych pasteli. Poznaj najnowszą odsłonę kolekcji Adilibria na sezon wiosna/lato 2011, która wkracza na sportowe salony. Wyglądaj i czuj się doskonale w nowym designerskim wydaniu kobiecej linii butów i ubrań marki adidas. Gotowa na trening? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

reebok

Kolekcja wiosna/lato 2011, będąca efektem współpracy pomiędzy Giorgio Armani a Reebok International Ltd., przedstawia kolejną odsłonę fuzji świata sportu z modą. Z jednej strony pojawiają się technologie treningowe marki Reebok, z drugiej - moda i elegancja kojarzone z marką Emporio Armani. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

biżuteria

TOUS I MANOLO BLAHNIK – obie znane marki postanowiły połączyć siły, i wprowadzić na rynek niezwykłą biżuterię ukazująca piękno „Campari” – słynnych, mitycznych butów Blahnika, które pojawiły się na nogach trendsetterek w 1994 roku. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

adidas

Czego potrzebujesz, aby zmotywować się do większego wysiłku? Lekka, bardzo kobieca i mocno sportowa nowa kolekcja adidas Supernova Glide Women, zaprasza na profesjonalny trening biegowy. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony