Uroda.com / Artykuły / Zapowiedzi

Artykuły

Zapowiedzi


festiwal

Z okazji dnia kobiet, w dniach 10-11 marca 2012 roku, w największej hali wystawienniczej na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich, odbędą się Trójmiejskie Dni Kobiet. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest firma Medium, agencja reklamowa specjalizująca się w organizacji imprez targowych. »

Ocena: 50
Komentarze (0)

Po sukcesie zimowego, podziemnego maratonu Spinning® The Underground Energy Zone, Fitness Platinium postanawia stworzyć letnie wydarzenie, które na trwałe wpisze się w kalendarz europejskich eventów. »

Ocena: 50
Komentarze (0)

4 czerwca 2011 r. w Galerii Kraków Plaza odbędzie się casting do Konkursu Schwarzkopf Elite Model Look Polska. W tym dniu oprócz udziału w castingu, Klientki Galerii będą mogły również skorzystać ze specjalnej strefy piękna przygotowanej przez Partnerów Konkursu. »

Ocena: 50
Komentarze (0)

akcja humanitarna

Akcja Woda dla Sudanu prowadzona wspólnie przez Polską Akcję Humanitarną i Cisowiankę ma nowego patrona medialnego. Do grona parterów dołączył ekskluzywny magazyn kobiecy Zwierciadło. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

edyta herbuś

Edyta Herbuś została ambasadorką kolekcji Reebok EasyTone, która pozwala kobietom na całym świecie formować i wzmacniać mięśnie pośladków i nóg podczas codziennych czynności takich jak spacer, zakupy czy droga do pracy. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony