Uroda.com / Artykuły / Zapowiedzi

Artykuły

Zapowiedzi


„Wśród Darów Ziemi” najnowszy eko- rytuał Spa dostępny od lutego 2010 w Gabinecie Kosmetyki Francuskiej „Wyspa Piękna” we Wrocławiu. Ma  działanie detoksykujące

„Wśród Darów Ziemi” najnowszy eko- rytuał Spa jest dostępny od lutego 2010 w Gabinecie Kosmetyki Francuskiej „Wyspa Piękna” we Wrocławiu. Ma działanie detoksykujące, regenerujące i intensywnie wygładzające, jest bogaty z wiele cennych minerałów. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

paznokcie

Specjalnie dla aktywnych zawodowo Pań, które pragną cieszyć się pięknymi, eleganckimi paznokciami na dłużej proponujemy „Paznokcie klasy Business”.Wyjątkowo elastyczny żel UV, w krótkim czasie pozwoli na wybudowanie idealnego „paznokcia biznesowego”. »

Ocena: 48
Komentarze (8)

Japońskie dni  w perfumerii Douglas

Wybierz się z nami w orientalną podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni, baśniowej krainy pełnej harmonii i spokoju. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

paprocki&brzozowski

Polscy projektanci mody, eksperci od wizerunku gwiazd, twórcy marki. Już w piątek, 18 grudnia, gośćmi magazynu 'Mooschka' w Lookr.tv będą Paprocki&Brzozowski. Podczas programu na żywo, każdy internauta będzie mógł zadać pytanie słynnemu duetowi. »

Ocena: 45
Komentarze (2)

Styliści paznokci

Najbliższa niedziela czyli 6 grudnia w hotelu Victoria w Warszawie zapowiada się niezwykle interesująco nie tylko z powodu wypadających tego dnia Mikołajek, ale przede wszystkim z powodu imprezy edukacyjno – targowej dla stylistów paznokci, którą już po raz ósmy organizuje redakcja pisma „Paznokcie”. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony