Uroda.com / Artykuły / Zapachy / Nowości

Artykuły

Nowości


zapachy

Zima to czas, kiedy sięgamy po zapachy ciężejsze, cieplejsze, bardziej otulające. Oto, jak mieć oryginalny zapach w atrakcyjnej cenie! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

perfumy

W październiku 2018 roku, Tailored Perfumes przedstawiło nowe zapachy Pepe Jeans – dla niej i dla niego. Przełożono na język perfum, wyjątkowe podejście do indywidualności reprezentowane przez Pepe Jeans od lat. Zainspirowane charakterem marki, butelki perfum są symbolem elegancji i autentyczności. Już dostępne w perfumeriach Douglas oraz na stronie douglas.pl. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

nowości

Nowa linia wód perfumowanych MIRACULUM inspirowana jest ikonami popkultury. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zapachy

Zapach to najlepszy klucz do wspomnień. Ma niesamowitą moc przenoszenia nas w czasie i przestrzeni. Gdy za oknem szaro i smutno, odpowiednio dobrany aromat pozwala poczuć się jak na wakacjach, przywołując lato dosłownie w jednej chwili. A czym pachnie lato? Kwiatami, cytrusami, bursztynami i rozgrzanym słońcem piaskiem… Jeśli chcesz więc, by Twoje lato trwało cały rok, zanurz się w jego atmosferze, dzięki świeżym i energetycznym zapachom C-THRU! Nie daj się jesiennej aurze. Wybierz swój zapach C-THRU, który przywoła piękne wspomnienia. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

do góry strony