Uroda.com / Artykuły / Zapachy / Mężczyzna

Artykuły

Mężczyzna


Dzięki letnim edycjom zapachów Givenchy doświadczysz w nadchodzące wakacje prawdziwie ekscytujących emocji. Givenchy Play Summer Vibrations jest uosobieniem słonecznego blasku i powiewu świeżości. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Lato, słońce, plaża… Idylla otacza Cię z każdej strony, czujesz się piękna, seksowna, bo skóra jest już brązowa, a wiosenna dieta zrobiła swoje. Masz przy sobie mężczyznę swoich marzeń. Pachniecie bosko, Twoje perfumy uwodzą Go, a jego zapach doprowadza Cię do szaleństwa… Obrazek prawie idealny, prawie, ponieważ Wasze „stare perfumy” już Wam się znudziły. Nadchodzi lato i aby wnieść trochę fantazji w Wasze wakacyjne urlopowanie, podpowiemy Wam jakie nowe, letnie zapachy możecie już znaleźć w perfumeriach. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

guerlain

Na początku był samiec. Zwierzę żyjące wśród innych zwierząt. Potem pojawił się zapach… Mężczyzna stał się Guerlain Homme. Jego instynkt ewoluował i przemienił się w intuicję. Myśliwy stał się kochankiem. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

perfumy dla niej

Sweter chłopaka, przyduże kardigany i blada skóra: lata 90 oficjalnie powróciły do łask. Jeśli wydanie 1000 pln na wytarte spodnie sprawia Wam ból, perfumy unisex mogą być rozwiązaniem dla tych z Was które chcą się wbić w „dwupłciowy” trend bez wymiany całej garderoby. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

męskie perfumy

Dzisiejsi mężczyźni przywiązują coraz większą wagę do perfum. Tylko dla kogo się perfumują? Dla siebie czy dla kobiet? Bez względu na to jaka jest odpowiedź, na pewno dla wielu z nich zapach jest najlepszą wizytówką i wyznacza ich fizyczny wizerunek. Dobrze dobrane perfumy potrafią podkreślić charakter i styl każdego mężczyzny. »

Ocena: 45
Komentarze (14)
do góry strony