Uroda.com / Artykuły / Zapachy / Perfumeria

Artykuły

Perfumeria


26 maja to najważniejszy dzień dla każdego dziecka – dzień jego ukochanej mamy. Jako córka lub syn pragniesz obdarować ją w tym dniu czymś wyjątkowym, czymś czego potrzebuje lub o czym zawsze marzyła, ale jakoś nigdy tego nie kupiła… Możesz więc sprawić jej przyjemność i kupić kosmetyczny, ekskluzywny prezent. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

perfumy

Pożegnaliśmy stary rok, a nowy powitaliśmy ciepło, z optymizmem i garścią postanowień. Zaczyna się coś nowego, kolejne dwanaście miesięcy, z którymi wiążemy nowe plany, nadzieje i marzenia. Na wielu z nas czeka dużo zmian: np. nowe mieszkanie, dom, praca, kurs. W związku z tym może pokusić się też o zmianę wizerunku albo nowy zapach? »

Ocena: 50
Komentarze (1)

kobiet

Marka Guerlain od ponad 180 lat towarzyszy kobietom podkreślając swoimi perfumami ich zmysłowość i piękno. Perfumiarze Guerlain stworzyli blisko 600 receptur zapachowych. Dziś na ich podstawie można odtworzyć około 300 dawnych zapachów Guerlain. »

Ocena: 50
Komentarze (5)

męskie perfumy

Dzisiejsi mężczyźni przywiązują coraz większą wagę do perfum. Tylko dla kogo się perfumują? Dla siebie czy dla kobiet? Bez względu na to jaka jest odpowiedź, na pewno dla wielu z nich zapach jest najlepszą wizytówką i wyznacza ich fizyczny wizerunek. Dobrze dobrane perfumy potrafią podkreślić charakter i styl każdego mężczyzny. »

Ocena: 45
Komentarze (14)

zapachy

Czekamy na nie z utęsknieniem, nasłuchujemy jak małymi krokami zbliża się do naszych drzwi i otula nasze ciało gorącymi promieniami słońca. To czas kiedy zmieniamy nie tylko naszą garderobę czy fryzurę, ale przede wszystkim szukamy nowych, lekkich i orzeźwiających zapachów. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony