Uroda.com / Artykuły / Zapachy / Perfumeria

Artykuły

Perfumeria


perfumy

Tak jak ubiór jest naszą wizytówką. Jego rodzaj zależy także od naszych, gustów, przekonań. Perfumy, bo o nich mowa, warto stosować zależnie od okazji. »

Ocena: 50
Komentarze (11)

Zawsze zastanawiałaś się jaki zapach pasuje do Ciebie? Rozwiąż nasz test, a dowiesz się jakie zapachy pasują do Twojego charakteru i osobowości. Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań. »

Ocena: 45
Komentarze (14)

26 maja to najważniejszy dzień dla każdego dziecka – dzień jego ukochanej mamy. Jako córka lub syn pragniesz obdarować ją w tym dniu czymś wyjątkowym, czymś czego potrzebuje lub o czym zawsze marzyła, ale jakoś nigdy tego nie kupiła… Możesz więc sprawić jej przyjemność i kupić kosmetyczny, ekskluzywny prezent. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

perfumy

Pożegnaliśmy stary rok, a nowy powitaliśmy ciepło, z optymizmem i garścią postanowień. Zaczyna się coś nowego, kolejne dwanaście miesięcy, z którymi wiążemy nowe plany, nadzieje i marzenia. Na wielu z nas czeka dużo zmian: np. nowe mieszkanie, dom, praca, kurs. W związku z tym może pokusić się też o zmianę wizerunku albo nowy zapach? »

Ocena: 50
Komentarze (1)

kobiet

Marka Guerlain od ponad 180 lat towarzyszy kobietom podkreślając swoimi perfumami ich zmysłowość i piękno. Perfumiarze Guerlain stworzyli blisko 600 receptur zapachowych. Dziś na ich podstawie można odtworzyć około 300 dawnych zapachów Guerlain. »

Ocena: 50
Komentarze (5)
do góry strony