Uroda.com / Artykuły / Zapachy / Perfumeria

Artykuły

Perfumeria


perfumy niszowe

Wszyscy lubimy historie. Również te, które opowiadają o perfumach. Niszowe marki perfum często opowiadają niesamowite historie, których brakuje najpopularniejszym zapachom na świecie. Historie te pozwalają nie tylko bardziej docenić dane perfumy, ale również lepiej je poznać. »

Ocena: 35
Komentarze (13)

perfumy

Mimo że rynek niszowych perfum dynamicznie się rozwija, na polskim rynku wciąż brakuje miejsc, w których można nabyć zapachy mało znanych marek. »

Ocena: 39
Komentarze (4)

perfumy

Od kilku lat bardzo dynamicznie rozwija się rynek perfum niszowych, po które coraz liczniej sięgają wszyscy ci, którzy w jednowymiarowej i nastawionej na masowego odbiorcę ofercie sieciowych perfumerii nie potrafią znaleźć niczego dla siebie. »

Ocena: 30
Komentarze (12)

perfumy

Tak jak ubiór jest naszą wizytówką. Jego rodzaj zależy także od naszych, gustów, przekonań. Perfumy, bo o nich mowa, warto stosować zależnie od okazji. »

Ocena: 50
Komentarze (30)

Zawsze zastanawiałaś się jaki zapach pasuje do Ciebie? Rozwiąż nasz test, a dowiesz się jakie zapachy pasują do Twojego charakteru i osobowości. Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań. »

Ocena: 45
Komentarze (14)
do góry strony