Uroda.com / Artykuły / Zapachy / Perfumeria

Artykuły

Perfumeria


Ulubiony zapach? Jeśli jest nasz, po prostu lubimy siebie w nim czuć, jeśli jest partnera, czujemy go niemal natychmiast, gdy ten wchodzi do samochodu czy innego małego pomieszczenia. Co można zrobić, by nasze ulubione zapachy były z nami dłużej? »

Ocena: 40
Komentarze (27)

perfumy

Często decydujemy się na zakup tańszych zapachów, zwykle z powodów finansowych. Perfumy kupowane w sklepach internetowych, konsultantów itd. wyglądają na oryginalne, zgodne z marką, jakiej używamy, a co najważniejsze mają niską, okazjonalną cenę. Okazuje się jednak, że po otrzymaniu „cuda” zastanawiamy się czy aby na pewno zakupiony przez nasz perfum jest oryginalny… »

Ocena: 39
Komentarze (34)

perfumy niszowe

Wszyscy lubimy historie. Również te, które opowiadają o perfumach. Niszowe marki perfum często opowiadają niesamowite historie, których brakuje najpopularniejszym zapachom na świecie. Historie te pozwalają nie tylko bardziej docenić dane perfumy, ale również lepiej je poznać. »

Ocena: 35
Komentarze (13)

perfumy

Mimo że rynek niszowych perfum dynamicznie się rozwija, na polskim rynku wciąż brakuje miejsc, w których można nabyć zapachy mało znanych marek. »

Ocena: 39
Komentarze (4)

perfumy

Od kilku lat bardzo dynamicznie rozwija się rynek perfum niszowych, po które coraz liczniej sięgają wszyscy ci, którzy w jednowymiarowej i nastawionej na masowego odbiorcę ofercie sieciowych perfumerii nie potrafią znaleźć niczego dla siebie. »

Ocena: 30
Komentarze (12)
do góry strony