Uroda.com / Artykuły / Zapachy / Perfumeria

Artykuły

Perfumeria


zapach

Jesień rozgościła się dość na dobre w naszych domach. To powód, aby zrobić nie tyko przegląd garderoby, ale również zainwestować w nowy zapach. »

Ocena: 0
Komentarze (1515)

perfumy

Jesień to idealny czas na zmianę zapachu. Albo powrót do ulubionego. Co jednak, kiedy nasze ulubione perfumy kosztują krocie? Teraz możesz mieć Twój zapach w znacznie niższej cenie. »

Ocena: 0
Komentarze (1079)

perfumy

Za pasem jesień, ale przebija się jeszcze lato. Nieśmiało czuć jeszcze jego zapach, a pojawiające się słoneczko przypomina o jego obecności. »

Ocena: 0
Komentarze (1053)

perfumy

Zbliża się wiosna, czas weekendowych wyjazdów. Warto pomyśleć o perfumach w miniwersji, które będzie można zabrać ze sobą. Pakowanie na wyjazd nie jest wcale taki prosty. Zbliżają się wakacje. W może zaplanowałeś urlop wcześniej? Pakowanie na wyjazd nie jest wcale takie proste. Przede wszystkim: nie zapomnij o swoich ulubionych kosmetykach. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

perfumy

O naszym charakterze czy nastroju mówi nie tylko styl ubierania się, makijaż, ale przede wszystkim zapach. Mówi się, że zapach jest wyrazem osobowości. Coś w tym pewnie jest. Czasami jednak wybór zapachu jest przypadkowy innym razem to, jaki perfum wybierzemy ma wpływ nasz nastrój. Czasami jednak okazuje się, że pewne osoby mają ulubiony zapach, którego z powodzeniem używają od lat. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony